Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polecamy: Jak być kobietą i nie oszaleć?

Odkryj historie kobiet, które motywują do zmian. Barbara Majewski tworzy przestrzeń pełną empatii, zrozumienia i siły. Dekalogi Babskie to Twoje zaproszenie do świata, w którym każda historia daje siłę do działania. Ta książka to prezent od kobiety dla kobiet.
Niezwykły poradnik o budowaniu życia po swojemu, malowaniu obrazu siebie, przy użyciu wszystkich kolorów. Adresowany jest przede wszystkim do tych osób, które czują, że gdzieś zbłądziły lub że podążają jednokierunkową ślepą uliczką.

Inspiracją do napisania tej książki stały się rozmowy z kobietami. Dzięki temu porusza ona wszystkie ważne dla nich tematy – nie zapomina przy tym o tych zdecydowanie za rzadko omawianych, jak seksualność i czerpanie satysfakcji z intymności.

W Dekalogach babskich autorka dzieli się swoimi – nierzadko gorzkimi – refleksjami na temat dzisiejszych kobiet i mężczyzn, wzajemnych relacji oraz szkodliwych stereotypów. Przestrzega przed staniem się bankomatem emocjonalnym, a także wyjaśnia, dlaczego warto sprzątać duszę oraz fotografować swoje myśli. Przede wszystkim jednak zachęca do tego, by wreszcie wziąć życie w swoje ręce.

 
Jako dziewczynki mamy świetnie się uczyć, nauczyć się doskonale gotować, dobrze by było, żeby umieć szyć, haftować i robić na drutach. Jak będziemy umiały pomalować mieszkanie, to też będzie super. Robienie przetworów na zimę, liczenie cebuli i worków z ziemniakami w piwnicy też mile widziane, i uprawianie ogródka.

A ja się pytam: czy my jesteśmy na tym świecie za karę? Żeby innym umilać życie i być spadochronem ratunkowym? My nie mamy prawa do błędów, do słabości. Mamy być silne, zorganizowane, precyzyjne. Taki worek bez dna na czyjeś wymagania, oczekiwania. I worek bokserski. Bo każdy w nas wali bez opamiętania i mówi: „ale przecież jesteś kobietą, to powinnaś rozumieć”.

Odkryj kobiecą siłę w poradniku Dekalogi babskie!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:

https://www.taniaksiazka.pl/dekalogi-babskie-barbara-majewski-p-1986402.html
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polecamy: Jak być kobietą i nie oszaleć?
Odkryj historie kobiet, które motywują do zmian. Barbara Majewski tworzy przestrzeń pełną empatii, zrozumienia i siły. Dekalogi Babskie to Twoje zaproszenie do świata, w którym każda historia daje siłę do działania. Ta książka to prezent od kobiety dla kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe