Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet
 

Planeta Kobiet

 
Planeta kobiet to ekskluzywny portal dla nowoczesnych, wrażliwych i inteligentnych kobiet, które szukają w życiu najlepszych wartości.

Nasz serwis poświęcony jest sławnym ludziom i ich stylowi życia. Przekazujemy w nim aktualne informacje z życia gwiazd, wybitnych przedstawicieli kultury, sztuki i biznesu.

Codziennie na łamach Planety Kobiet Czytelniczki znajdują nowości z obszaru świata mody, urody i zdrowia, motoryzacji i kulinariów. A zatem wszystko, co zaciekawi nowoczesną kobietę.

Planeta kobiet ma grono wiernych Czytelniczek, które stale rośnie. Nasz sukces to efekt wychodzenia naprzeciw ich oczekiwaniom oraz profesjonalizm naszego zespołu.

Serwis zawiera bardzo atrakcyjne fotografie, unikalne wywiady i reportaże, ponadto ciekawe i praktyczne porady, bez wątpienia przydatne w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Planeta Kobiet to także portal pełen niespodzianek i konkursów.


 
 

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe