Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj książkę pt. Decyzja, która zmieniła życie

Już dziś do wygrania niezwykle inspirująca książka o tym, co najważniejsze – życiu, decydowaniu o sobie i przy tym – w konsekwencji – o wpływaniu na losy innych: dzieci, podopiecznych, klientów… Ale przede wszystkim na własne… Życie Bohaterek książki zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni za sprawą jednej – lub kilku – decyzji. Nie żałują, że odważyły się przewartościować swój świat. Wręcz przeciwnie – uważają, że zrobiły dla siebie i innych coś naprawdę dobrego głównie dzięki zmianie samych siebie. Każda z nich chce przekazać innym kobietom, by nie zmarnowały swojej szansy i odkryły własną ścieżkę.

Czasami trzeba podjąć kilka błędnych decyzji, by dojść do odpowiednich wniosków i stanąć twardo na nogach. Ale, jak mawiał Mark Twain – „Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia, a doświadczenie zdobywa się poprzez podejmowanie błędnych decyzji”.

Niemożliwe jest przejście przez życie bez potknięć czy błędów. Możliwe jest jednak to, by z owych potknięć wyciągać cenne lekcje i nauczyć się, jak bezpiecznie upadać w przyszłości i jak się z upadku podnosić, by iść dalej ku szczytnym lub zwykłym, lecz zawsze wspaniałym celom.

Magdalena Kowalska-Herdzik,, psycholog zachęca: „Miejcie odwagę być bohaterami swojej osobistej historii i twórzcie ją z dumą! Każda decyzja niesie za sobą cenne doświadczenie….”


JUŻ DZIŚ DO WYGRANIA 2 KSIĄŻKI WYDAWNICTWA I.D.MEDIA

ABY ZDOBYĆ NAGRODĘ WYSTARCZY NAPISAĆ DO NAS E-MAILA NA ADRES: redakcja@planetakobiet.com.pl I ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE: DLACZEGO TO WŁAŚNIE DO CIEBIE POWINNIŚMY WYSŁAĆ KSIĄŻKĘ? 
Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.
Konkurs trwa do 15.05.2023. Do północy. 
Powodzenia. 

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj książkę pt. Decyzja, która zmieniła życie
Już dziś do wygrania niezwykle inspirująca książka o tym, co najważniejsze – życiu, decydowaniu o sobie i przy tym – w konsekwencji – o wpływaniu na losy innych: dzieci, podopiecznych, klientów… Ale przede wszystkim na własne… Życie Bohaterek książki zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni za sprawą jednej – lub kilku – decyzji.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe