Sobota, 2 marca 2024r. Halszki, Heleny, Karola
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zostań prelegentką III FORUM KOBIET

Być może zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu i pojawić się na scenie obok takich nazwisk jak np. Katarzyna Miller? Kilka powodów, dla których warto być z nami 25 kwietnia w Pałacu Staszica przedstawiamy poniżej. Dołącz do nas!
Promocja swojej marki osobistej: Biorąc udział w tak prestiżowym wydarzeniu, masz okazję zaprezentować się jako ekspert w danej dziedzinie, co może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności i reputacji Twojej marki osobistej.

Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych
: Forum Kobiet gromadzi przedsiębiorczą społeczność, co stwarza doskonałą okazję do budowania relacji biznesowych z innymi uczestnikami, potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi.

Wymiana doświadczeń: Podczas paneli dyskusyjnych i prezentacji możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i pomysłami z innymi kobietami, co może przynieść korzyści zarówno Tobie, jak i innym uczestnikom.

Wsparcie dla kobiet w biznesie: Biorąc udział w III Forum Kobiet, wspierasz inicjatywę promującą aktywność zawodową kobiet, co jest szczególnie ważne w kontekście równości szans i eliminacji stereotypów płciowych w świecie biznesu.

Możliwość inspirowania innych: Twoja obecność jako panelistki lub prelegentki może być inspiracją dla innych kobiet, zachęcając je do rozwijania swoich umiejętności, dążenia do sukcesu oraz realizowania własnych pasji i celów zawodowych.

Zostanie panelistką lub prelegentką na III Forum Kobiet to doskonała okazja do promocji swojej marki osobistej, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, dzielenia się doświadczeniami oraz inspiracji innych kobiet do osiągania sukcesu zawodowego.

 


Główne tematy paneli dyskusyjnych, które pojawią się na naszym Forum:


1. Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
2. Szefowa życia i liderka w biznesie.
3. Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
4. Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
5. Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet

Dowiedz się więcej o warunkach współpracy pisząc na info@idmedia.pl.

Zapraszam
Ilona Adamska – prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

www.ekkb.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zostań prelegentką III FORUM KOBIET
Być może zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu i pojawić się na scenie obok takich nazwisk jak np. Katarzyna Miller? Kilka powodów, dla których warto być z nami 25 kwietnia w Pałacu Staszica przedstawiamy poniżej. Dołącz do nas!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe