Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Szczęśliwe chwile z zegarkiem Vezzi

Nowy Rok to czas refleksji, podsumowań, a także snucia marzeń i układania planów. W noworocznych postanowieniach i wyzwaniach może nam towarzyszyć idealny dodatek – nowy zegarek od Vezzi. Niech ten symbol czasu odmierza tylko szczęśliwe godziny! Sprawdź ofertę marki, którą pokochaliśmy.
Nowy Rok to doskonały moment na wybór nowego zegarka. W wielu kulturach zegar uosabia ulotność chwil, ale także nieskończoność, ruch i doskonałość. Symbolizuje również rozsądek, spokój, porządek i powtarzalność. Trudno wyobrazić sobie bardziej trafiony zakup na początek Nowego Roku – by metaforycznie wspomagał nas w rutynie zaplanowanych wyzwań i odmierzał nowy, radosny czas!

W ofercie Vezzi znajdziemy wiele różnorakich modeli zegarków: w kolorze srebrnym, złotym lub o barwie różowego złota; z okrągłą bądź prostokątną tarczą; na bransolecie lub pasku z tworzywa. Na zwolenniczki minimalizmu i klasycznej elegancji czeka bogaty asortyment zegarków z białą bądź czarną tarczą. Te o barwie perłowej, brązowej lub głębokiej butelkowej zieleni przykują uwagę kobiet, które preferują wyróżniający się styl i stawiają na wyrazistość oraz oryginalność.

 


Niezwykłego uroku dodadzą kryształki i motywy lunarne na tarczach wybranych zegarków. Ciekawą i przyciągającą spojrzenia ozdobą są także zawieszki w kształcie koniczynki lub serca, dodane do niektórych modeli.

Materiał bransolet zegarków Vezzi to stal chirurgiczna. Mechanizmy i baterie zostały wyprodukowane w Japonii. Paski posiadają możliwość regulacji.

W szerokiej ofercie Vezzi z pewnością znajdziemy odpowiedni zegarek - dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

 


Niech ten istotny dodatek zarówno codziennej, jak i odświętnej stylizacji metaforycznie odmierza szczęśliwy czas w Nowym Roku!

www.vezzi.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Szczęśliwe chwile z zegarkiem Vezzi
Nowy Rok to czas refleksji, podsumowań, a także snucia marzeń i układania planów. W noworocznych postanowieniach i wyzwaniach może nam towarzyszyć idealny dodatek – nowy zegarek od Vezzi. Niech ten symbol czasu odmierza tylko szczęśliwe godziny! Sprawdź ofertę marki, którą pokochaliśmy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe