Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Niezapomniane mikołajki z Vezzi

Dlaczego biżuteria Vezzi jest doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent? W ofercie marki znajdziemy tak różnorodne modele, że z pewnością uda się wybrać idealny podarunek zarówno dla gustującej w klasyce siostry, jak i przyjaciółki o artystycznej duszy. Uniwersalne, symboliczne motywy...
... pozwolą najpiękniej wyrazić uczucia do ukochanej córki, siostry, mamy czy żony. A może warto sprawić mikołajkowy upominek także… sobie? Vezzi kusi magiczną wręcz gamą modeli, wzorów i kolorów!

Nowości od Vezzi na mikołajkowe prezenty

W najnowszej kolekcji Vezzi znajdziemy kolczyki, bransoletki, pierścionki oraz naszyjniki z uniwersalnymi i symbolicznymi motywami serca i koniczynki. Bliskim, których pragniemy obdarować życzymy wszak szczęścia, a sięgając po ponadczasowe wzory manifestujemy swoje intencje.

 


Mikołajki i świąteczny grudzień sprzyjają także wyrażaniu uczuć – w tej magicznej, ciepłej atmosferze obdarowywanie ukochanych osób biżuterią z wzorem serca nabiera wyjątkowego znaczenia. Biżuteria z motywami koniczynki i serca to modele, które nigdy się nie starzeją. W ofercie Vezzi znajdziemy je w wielu nowych odsłonach i różnorodnych propozycjach.

Pierścionki ze stali szlachetnej z kryształkami w różnych kolorach, tradycyjne lub szerokie, obrączki ze wzorami, frezowane, emaliowane…

Vezzi to baśniowa obfitość wzorów i kolorów, która sprawi, że mikołajki będą niepowtarzalne i na długo pozostaną w pamięci!

 


W nowościach Vezzi znajdziemy także bransoletki z autorskim wzorem Rozety oraz biżuterię z motywem księżyca.

Dla tych, którzy nie potrafią zdecydować się, czy zakupić kolczyki, pierścionek czy może bransoletkę - zestawy od Vezzi będą idealnym wyborem.

Biżuteria Vezzi wytwarzana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, powlekanej 14 - karatowym złotem, nanoszonym metodą PVD - obecnie najtrwalszym sposobem powlekania.Wyroby Vezzi charakteryzują się bardzo dużą odpornością na ścieranie, korozję i zarysowania, nie ciemnieją i nie tracą blasku. Mikołajkowe prezenty zostaną z obdarowanymi na długie lata, przypominając o wyjątkowych chwilach!

www.vezzi.pl
www.facebook.com/vezzipl
www.instagram.com/vezzi.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Niezapomniane mikołajki z Vezzi
Dlaczego biżuteria Vezzi jest doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent? W ofercie marki znajdziemy tak różnorodne modele, że z pewnością uda się wybrać idealny podarunek zarówno dla gustującej w klasyce siostry, jak i przyjaciółki o artystycznej duszy. Uniwersalne, symboliczne motywy...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe