Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak zaufać komuś, kto już raz cię zranił?

Jak ponownie zaufać komuś, kto już raz cię zranił? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? A wreszcie – czy stara miłość naprawdę nie rdzewieje? „Powróćmy do siebie” Corinne Michaels, autorki uwielbianej przez czytelniczki bestsellerowej serii „The Arrowood Brothers”, to ekscytujący, pełen emocji i wzruszeń romans drugiej szansy.
Tytuł ten otwiera czterotomową serię o rodzeństwie Parkersonów. Premiera już 16 marca! W wieku osiemnastu lat przerażona perspektywą utknięcia na zawsze w prowincjonalnym miasteczku Jessica opuściła rodzinne Willow Creek. Decyzja o wyjeździe nie była łatwa, zwłaszcza że kosztowała ją utratę ukochanego mężczyzny – Graysona Parkersona.

Czternaście lat później tragiczny wypadek zmusza Jessicę do powrotu do domu, aby tam mogła odzyskać zdrowie i na nowo ułożyć sobie życie. Powrót do miejsca, z którym łączy ją tak wiele wspomnień, okazuje się niezwykle bolesny. To w Willow Creek poznała swoją pierwszą miłość, to właśnie tu planowała z ukochanym wspólną przyszłość. W tamtej szczęśliwej wizji nie było jednak ani przeżywającej rozstanie Jessiki, ani Graya jako samotnego ojca po przejściach, wychowującego cudowną córeczkę.

Wspólna praca w rodzinnym hotelu Parkersonów staje się szansą na odnowienie związku. Wystarczy jedno spojrzenie w niebieskozielone oczy Graya, by Jess nie mogła pozbyć się wrażenia, że nigdy od niego nie odeszła. Wystarczy jeden pocałunek, a jej świat staje na głowie. Wystarczy zaledwie jedna wspólna noc, by zrozumiała, że w ramionach tego mężczyzny jest jej miejsce na ziemi.

Dziś Jessica nie jest już tamtą dawną dziewczyną – niepewną siebie i zastraszaną przez jego bogatych rodziców. Już nie musi uciekać z sennego Willow Creek w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Potrafi sobie wyobrazić nowe życie tutaj, u boku człowieka, w którym – mimo upływu lat – nadal jest szaleńczo zakochana. Tylko jak ma przekonać Graysona, aby dał jej drugą szansę? Czy zraniony mężczyzna potrafi ponownie zaufać? Czy dwojgu ludziom, którym zawalił się świat, uda się wspólnie poskładać go na nowo?

„Powróćmy do siebie” to piękny i przejmujący romans o drugiej szansie. Corinne Michaels po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią tworzenia powieści opatrzonych ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Amerykańska autorka w swojej książce porusza temat dawania drugiej szansy, wybaczania doznanych krzywd i szukania drogi do upragnionego szczęścia. Opowiada również historię samotnego ojca, dla którego córeczka jest całym światem, i pokazuje starania Jess, która uczy się roli zastępczej matki.

Podczas emocjonującej lektury czytelniczki będą świadkami stopniowo odradzającego się uczucia dwojga głównych bohaterów, bo przecież stara miłość nie rdzewieje… „Powróćmy do siebie” to pierwszy tom czteroczęściowej serii „Miasteczko Willow Creek”, która przybliża losy rodzeństwa Parkersonów – braci: Graysona, Alexa, Joshuy i Olivera oraz jego siostry bliźniaczki Stelli.

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka lubiła literaturę romantyczną i zaczytywała się w powieściach Danielle Steele i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak zaufać komuś, kto już raz cię zranił?
Jak ponownie zaufać komuś, kto już raz cię zranił? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? A wreszcie – czy stara miłość naprawdę nie rdzewieje? „Powróćmy do siebie” Corinne Michaels, autorki uwielbianej przez czytelniczki bestsellerowej serii „The Arrowood Brothers”, to ekscytujący, pełen emocji i wzruszeń romans drugiej szansy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe