Niedziela, 5 grudnia 2021r. Kryspiny, Norberta, Sabiny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bogna Sworowska o noszeniu maseczek

Obostrzenia sprawiły, że Bogna Sworowska przez wiele miesięcy nie spotykała się z przyjaciółmi. Najbliższą rodzinę widywała znacznie rzadziej. Modelka zaznacza, że czas pandemii wykorzystała głównie na odpoczynek w swoim domu. Przyznaje, że potrzebowała relaksu i marzyła o chwilowym zwolnieniu tempa życia.
Chociaż cieszy się, że codzienność z dnia na dzień staje się bardziej normalna, jest pełna obaw o przyszłość. Uważa, że nadmierne rozluźnienie może spowodować, że wirus szybko powróci. Bogna Sworowska tłumaczy, że przed szczepieniem była wyjątkowo ostrożna. Nie chciała narażać bliskich i znajomych na niebezpieczeństwo, dlatego wolała rezygnować ze spotkań towarzyskich.

– To, że podczas pandemii troszeczkę się zatrzymaliśmy, było mi bardzo potrzebne. Tęskniłam za rodziną, z którą się nie mogłam spotkać, bo priorytetem było dla mnie, żeby chronić innych. Nie bałam się o siebie, ale najbliższych, którzy są chorzy czy starsi. Odosobnienie i oczekiwanie spotkań z rodziną było dość trudne. Nawet z mamą spotykałam się bardzo rzadko – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Bogna Sworowska.

Pandemia sprawiła, że modelka zupełnie inaczej podchodzi do uczestnictwa w dużych wydarzeniach społecznych i kulturalnych. Przyznaje, że odpoczywając od show biznesu, doceniła spokój. Zamierza pojawiać się na eventach znacznie rzadziej niż dotychczas.

– Podjęłam ważne decyzje, że będę wybierać tylko wyjścia związane z moimi emocjami bądź pracą. Zauważyłam, że fantastycznie jest odpoczywać w domu i spotykać się w innym gronie. Nie tęskniłam za bardzo za show biznesem. Byłam dotychczas na trzech imprezach. Były to głównie imprezy medyczne, więc warunkiem uczestniczenia było dwukrotne zaszczepienie. Myślę, że to daje nam większe bezpieczeństwo
– tłumaczy.

Bogna Sworowska przyznaje, że zniesienie obowiązku zasłaniania ust i nosa na świeżym powietrzu bardzo ją niepokoi. Polacy cieszą się ze znoszenia kolejnych obostrzeń, jednocześnie zapominając, że pandemia wciąż trwa. Takie beztroskie zachowanie w przyszłości może być przyczyna nowej fali zarażeń. Za granicą sytuacja wygląda zupełnie inaczej, a ludzie wydają się bardziej odpowiedzialni.

– Podczas pandemii mieliśmy dużo czasu na rozmowy z przyjaciółmi ze Stanów czy Niemiec. Tam ludzie stosowali się do obostrzeń. U nas widzę totalny luz, zbyt duży według mnie. To będzie miało konsekwencje. Byłam w totalnym szoku, że u nas wszystko już wraca do normalności. Ludzie cieszą się, że nie trzeba nosić masek, mnie one nie przeszkadzały. Za granicą bardzo rzadko na ulicy widzi się kogoś bez maski. Podczas zamkniętych spotkań wszyscy są w maskach, a jeśli jedzą, to gdzieś na osobności – zaznacza.

Modelka często podróżuje. Zwraca uwagę, że pandemia znacznie utrudniała przemieszczanie się po świecie. Niektóre kraje myślą jednak o komforcie turystów i zaopatrują apteki w testy antygenowe. To znacznie usprawnia podróże. – Uważam, że testy powinny być darmowe w aptekach, niedawno wróciłam z Francji i tam właściwie w każdej aptece można zrobić antygenowy test. Dzięki niemu nie zatrzymano mnie na lotnisku i nie nałożono na mnie 10-dniowej kwarantanny. Podróżowania nie możemy teraz całkiem zaplanować. Świadomość i myślenie o innych są bardzo ważne – przyznaje Bogna Sworowska.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bogna Sworowska o noszeniu maseczek
Obostrzenia sprawiły, że Bogna Sworowska przez wiele miesięcy nie spotykała się z przyjaciółmi. Najbliższą rodzinę widywała znacznie rzadziej. Modelka zaznacza, że czas pandemii wykorzystała głównie na odpoczynek w swoim domu. Przyznaje, że potrzebowała relaksu i marzyła o chwilowym zwolnieniu tempa życia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe