Środa, 13 listopada 2019r. ARKADII, KRYSTYNA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Składniki droższe niż złoto. O co chodzi?

Nie trzeba dalekich podróży, aby odkrywać zjawiskowe, dostępne tylko nielicznym miejsca na świecie. Egzotyka jest na wyciągnięcie ręki. Zamknięta w małych flakonach - unikatowych dziełach sztuki jubilerskiej. Wypełniają je niepowtarzalne połączenia zapachowe inspirowane wyjątkowymi składnikami. Marka House of Sillage obiecuje zmysłową podróż w najodleglejsze zakątki globu.
Kardamon to jedna z najdroższych przypraw świata obok wanilii i szafranu oraz jedna z najstarszych. Starożytni Egipcjanie stosowali go do rytuałów, a Rzymianie w leczeniu. Kardamon to główny składnik nuty głowy (odpowiadającej za pierwsze zapachowe wrażenie wywoływane przez perfumy) męskiego zapachu Dignified oraz damskich Nouez Moi Signature i Emerald Reign Signature. Jako korzenna propozycja charakteryzuje się wyrazistością oraz, w szczególności jako element zapachów dla pań, wyjątkowością.

Dopełnieniem w nucie bazy (zwanej też nutą głębi; najtrwalszej) dla każdej z wymienionych kompozycji jest inny składnik, co stanowi o różnorodności i niepowtarzalności perfum tworzonych przez House of Sillage. W Dignified to wetyweria z Haiti, czyli wysoka, tropikalna trawa, zapewniająca intensywny, trawiasty zapach, który w połączeniu z korzennym kardamonem daje niepowtarzalny efekt skrojony na miarę męskości.

W damskich Nouez Moi Signature o trwałości kompozycji decyduje białe piżmo – kosztowny w wytworzeniu syntetyczny składnik, będący zamiennikiem naturalnego piżma pochodzenia zwierzęcego. Znakomicie harmonizuje się on z kardamonem, tworząc korzenno-balsamiczną woń, podkreślającą kobiecą zmysłowość.

 


Z kolei w Emerald Reign Signature wykorzystano dającą ciepło, słodką nutę wanilię z Madagaskaru. Na tej położonej w zachodniej części Oceanu Indyjskiego wyspie z blanszowanych, a następnie suszonych nasion kwiatów wanilii uzyskuje się niespotykany aromat, który wraz z kardamonem zapewnia orientalną woń kobiecej pewności siebie.

W perfumach spoiwem dla obu nut – głowy i bazy – jest nuta serca, decydująca o osobliwości perfum. W niej częstym komponentem są składniki kwiatowe: w Dignified róża, w Nouez Moi Signature jaśmin, w Emerald Reign Signature wyciąg z liści fiołka egipskiego. Każdy z innego zakątka ziemi.

House of Sillage to marka stawiająca na piękno i elegancję, a przede wszystkim na unikatowość. Gwarantują ją składniki pozyskiwane z niecodziennych miejsc, łączone z należytą dbałością o zachowanie ich indywidualnego charakteru, a jednocześnie próbą wydobycia nowej jakości w zestawieniu ze specyfiką elementu z innego zakątka.

www. houseofsillage.com.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Składniki droższe niż złoto. O co chodzi?
Nie trzeba dalekich podróży, aby odkrywać zjawiskowe, dostępne tylko nielicznym miejsca na świecie. Egzotyka jest na wyciągnięcie ręki. Zamknięta w małych flakonach - unikatowych dziełach sztuki jubilerskiej. Wypełniają je niepowtarzalne połączenia zapachowe inspirowane wyjątkowymi składnikami. Marka House of Sillage obiecuje zmysłową podróż w najodleglejsze zakątki globu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

ale czad!
Ola 2018-09-10 18:39:09


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe