Środa, 22 maja 2019r. Emila, Neleny, Romy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Metamorfozy. Matki i córki-historia piękna

Szukałyśmy kobiet, które razem z nami przejdą METAMORFOZY i odmienią swoje życie. Znalazłyśmy dwanaście Matek i Córek, które mają odwagę szczerze powiedzieć, co w sobie kochają (i chciałyby zachować na zawsze), a z czym chciałyby się pożegnać.

Właśnie z nimi spotkałyśmy się w niedzielę 2 czerwca 2013 w pięknych przestrzeniach Hotelu Starego w towarzystwie wyjątkowych kobiet – organizatorki i pomysłodawczyni programu METAMORFOZY –  lek Katarzyny Jasiewicz, dr Joanny Heidtman, która poprowadzi warsztaty rozwoju osobistego w ramach projektu METAMORFOZY. Gościem specjalnym tego dnia była aktorka Grażyna Wolszczak, która zgodziła się zostać Ambasadorką METAMORFOZ.

„Nie boimy się zmarszczek, ale chcemy pokazać, że Matki i Córki mogą wyglądać pięknie, niezależnie od wieku. Zadbamy o to, żebyście wyglądały wspaniale, ale wierzymy, że największe, a przede wszystkim trwałe zmiany, mają źródło waszych wnętrzach.” - mówiła lek Katarzyna Jasiewicz, spiritus movens akcji METAMORFOZY i prezes zarządu CONSENSUS Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej.

„To, czym jest uroda i kobiecość córce przekazała matka, matce babka, i tak dalej. Nie zawsze ten przekaz jest łatwy, ale zawsze bardzo ważny, bo wpływa na to, jak czujemy się same ze sobą” - dodała dr Joanna Heidtman.

 

„Dbanie o siebie, o swoją urodę to nie próżność, ale piękny prezent, który dajemy samej sobie” - przypomniała Grażyna Wolszczak.

 

Wśród gości obecni byli także przedstawiciele naszych partnerów: kliniki dentystycznej Dentima i Akademii Stylizacji Małgorzaty Babicz, a także osteopata Artur Pawłowski. 

 

Dziennikarze Telewizji Kraków, Radia RMF Classic i Onet.pl poprosili uczestniczki o pierwsze wywiady, bo tak naprawdę to one były gwiazdami tego dnia.

 

W programie METAMORFOZY  MATKI I CÓRKI -HISTORIA PIĘKNA wezmą udział

 

Hanna Napora i Paulina Napora .

To dwie aktywne kobiety o wielu twarzach. Paulina jest aktorką z zawodu i coachem z powołania. Pierwsza skorzystała z jej pomocy mama. Dzięki córce na emeryturze zaczęła nowe życie. Przeprowadziła się do Krakowa, otworzyła mały pensjonat, stanęła na deskach sceny, ale wciąż pracuje nad pewnością siebie.

 

Katarzyna Woźniak i Elżbieta Wożniak

Katarzyna powiedziała mamie, co czeka ją przez następne cztery miesiące, dopiero pod drzwiami Centrum Medycyny Estetyczej i Laserowej Consensus. To miał być prezent na 50-te urodziny. Na szczęście jej mama – Elżbieta – lubi niespodzianki.

 

Karolina Maślak i Bogumiła Maślak

Jedna za drugą poszłaby w ogień. Karolina marzy o tym, żeby polubić w sobie coś więcej niż usta, a mama jej kibicuje. Liczy na to, że pomożemy jej na zawsze pozostać młodą duchem i jak najmłodszą ciałem.

 

Agnieszka Lutosławska, Elżbieta Czulak i Wacława Kowalska

Musiały przyjść we trzy, bo Agnieszka i Elżbieta są bliźniaczkami. -Jesteśmy nierozłączne – mówią – ale nie identyczne. Dzięki METAMORFOZOM chciałyby dodać sobie pewności siebie, a mamie – radości życia, bo ostatni rok był dla niej naprawdę trudny.

 

Beata Dorf i Sandra Dorf

Beata od zawsze jest modelką i wcale nie zamierza tego zmieniać w przyszłości. Ale w jej pracy dobry wygląd to podstawa. Sandra chce się nauczyć dbać o urodę, tak, by czas jej nie zmieniał.

 

Anna Oberc i Regina Hulpowska-Szulc   -

Ania nie potrafi o mamie mówić bez wzruszenia.”Ma na imię Regina, czyli królowa” - opowiada.

Sama lubi swoje ciało, ale uważa, że odrobina retuszu jej nie zaszkodzi. Po co ma być dobrze, skoro może być lepiej ?

 

SESJA PIERWSZE UJĘCIE

Już w niedzielę 9 czerwca 2013 z uczestniczkami  spotka się  znana fotografka gwiazd Tamara Pieńko. W niezwykłych przestrzeniach loftu Drukarni Związkowej w Krakowie odbędzie się inauguracyjna sesja fotograficzna, a potem konsultacje z zakresu medycyny estetycznej.

 

Dla każdej z pań opracowany zostanie indywidualny pakiet zabiegów (odmładzających kwas hialuronowy, polimlekowy, toksyna botulinowa, zabiegi laserowe, thermolifting Zaffiro, masaż podciśnieniowy, redukcja tłuszczu i-Lipo i inne w zależności od wskazań), a także konsultacje ze stylistą, wizażystą, fryzjerem, trenerem fitness, zabiegi stomatologiczne, warsztaty psychologiczne i szkolenie z autoprezentacji.

 

Przez cały czas trwania METAMORFOZ będziemy ze sobą rozmawiać. Chcemy, by na podstawie osobistych historii przemiany powstał album, który pozwoli innym kobietom zadbać o siebie i zmienić swoje życie.

 

 

METAMORFOZY zakończy sesja w stylu glamour. Autorka zdjęć Tamara Pieńko. Wielkoformatowe fotografie będzie można podziwiać w październiku 2013 podczas II GALI METAMORFOZY, która będzie zwieńczeniem projektu. Podczas GALI  Matki i Córki biorące udział w programie będą honorowymi gośćmi. W tym dniu planowana jest także premiera książki „METAMORFOZY – HISTORIA PIĘKNA”

 

 

Historia METAMORFOZ każdej pary Matka - Córka będzie relacjonowana na blogu, kanale na You Tube, facebooku, w newsletterze.

 

Strona projektu: www.metamorfozy.com

Facebook: www.facebook.com/MetamorfozyCom

Blog: historiapiekna.metamorfozy.com

Kanał You Tube: www.youtube.com/user/Metamorfozycom

 

 

Inicjatorką programu METAMORFOZY jest lek Katarzyna Jasiewicz - właściciel i prezes zarządu CONSENSUS Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej. Consensus świadczy usługi z zakresu medycyny laserowej od 1999 roku. Firma, będąc jedną z najlepiej wyposażonych w Polsce, dysponuje 9 laserami medycznymi, IPL Photoderm Vasculight, Icoone, Zaffiro, Dermafrac, Cryolift i innym sprzętem oraz świadczy pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii laserowej. Przywiązujemy szczególną wagę do zdrowia i zadowolenia Klientów, najwyższej jakości usług i podnoszenia kwalifikacji. Od 2007 roku Consensus nosi tytuł „Ambasador Marki Restylane”, a w 2008 roku został laureatem ogólnopolskiego konkursu Perły Medycyny.

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Metamorfozy. Matki i córki-historia piękna
Szukałyśmy kobiet, które razem z nami przejdą METAMORFOZY i odmienią swoje życie. Znalazłyśmy dwanaście Matek i Córek, które mają odwagę szczerze powiedzieć, co w sobie kochają (i chciałyby zachować na zawsze), a z czym chciałyby się pożegnać.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe