Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Uczcij pamięć sławnych postaci

Interesuje cię postać znanego, ale już nieżyjącego aktora, muzyka czy pisarza? Chcesz oddać mu hołd, ale miejsce pochówku oddalone jest od twojego domu? Dzięki innowacyjnej aplikacji Fire Never Dies nic nie stanie na przeszkodzie, by twoje marzenie się spełniło!
Świat sztuki obfituje w postaci, które zapisały się w pamięci pozostałych pokoleń wspaniałymi dziełami. Wśród nich nie brak też osób, których barwny i burzliwy życiorys po dziś dzień budzi podziw i fascynację potomnych. Każdy z nas w tym miejscu wskaże inną postać reprezentującą różne obszary życia artystycznego, np. wielbiciel poezji będzie mieć na myśli Edwarda Stachurę, miłośnik malarstwa - Zbigniewa Beksińskiego czy Van Gogh'a, a meloman - Zbigniewa Wodeckiego, czy Johna Lennona... Wymieniać można bez końca.

Współcześni wielbiciele talentu wybitnych twórców, mogą dziś bez trudu zapoznać się z jego owocami, czytając dzieła i biografie artystów, zaglądając na wystawy on-line muzeów na całym świecie. Mogą też oddać cześć swoim ulubieńcom składając im hold w miejscach pochówku.

Na pierwszy rzut oka, w realiach szalejącego koronawirusa, konieczności odbycia kwarantanny i zamkniętych granic państw ogarniętych epidemią, ten zamiar wydaje się niemożliwy do zrealizowania. A jednak! Wszystko dzięki aplikacji Fire Never Dies, wykreowanej przez polskich specjalistów z firmy The8. Aplikacja tworzy wyjątkową platformę do wymiany usług związanych z nekropoliami.

Jak to działa? Wystarczy pobrać i zainstalować ją na swojego smartfona (z systemem operacyjnym Android lub IOS), by móc za jej pośrednictwem zlecić wykonanie szczególnej usługi, którą jest odwiedzenie wskazanego przez nas grobu przez freelancera, użytkownika aplikacji dysponującego czasem i chęciami, by podjąć się wykonania tej szczególnej pracy (za którą otrzyma oczywiście wynagrodzenie). W ramach usługi możemy zlecić posprzątanie grobu, zapalenie znicza, pozostawienie wybranych przez nas kwiatów. Co ciekawe, aplikacja działa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, nie tylko europejskich! Dzięki temu, możemy zlecić odwiedziny np. nagrobka Fryderyka Chopina, Jima Morisona czy Edith Piaf w Pere-Lachaise, ale też np. osób poległych w walce na różnych frontach I czy II wojny światowej, co jest szczególnie ważne dla miłośników historii, czy osób, które chcą, by pamięć o ich bliskich była kultywowana, mimo tak trudnych czasów, w jakich przyszło nam żyć.

 


Warto w tym miejscu podkreślić, że dzięki aplikacji Fire Never Dies wszystkie tak istotne dla nas zamiary realizujemy bez konieczności wychodzenia z domu i odbywania dalekich, kosztownych podróży. Ponadto, Fire Never Dies oferuje nam bezpieczeństwo. Ten ostatni aspekt realizowany jest na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim: informacja dotycząca realizacji zadania dociera do nas wraz z przynajmniej trzema dobrej jakości fotografiami, które wykonuje freelancer, dzięki czemu zyskamy pewność, że usługa została wykonana według naszego pomysłu.

Poza tym bezpieczeństwo oferuje również system płatności oraz inne zabezpieczenia sieciowe aplikacji. Wreszcie - nad wszystkim czuwa administrator, który rozstrzyga ewentualne spory dotyczące wykonania usługi. Wszystko to sprawia, że aplikacja Fire Never Dies stanowi wygodne i bezpieczne narzędzie w rękach osób, którym zależy na uczczeniu pamięci wybitnych osobistości - tu i teraz, przy pomocy smartfona!

Joanna Bielas 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Uczcij pamięć sławnych postaci
Interesuje cię postać znanego, ale już nieżyjącego aktora, muzyka czy pisarza? Chcesz oddać mu hołd, ale miejsce pochówku oddalone jest od twojego domu? Dzięki innowacyjnej aplikacji Fire Never Dies nic nie stanie na przeszkodzie, by twoje marzenie się spełniło!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe