Poniedziałek, 11 grudnia 2023r. Biny, Damazego, Waldemara
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Słowiański jedwab - skarb Dolnego Śląska

Słowiański „jedwab” len w żywiołach ziemi to „opowieść” modowo - artystyczna o bogactwie Dolnego Śląska – lnie. We wnętrzach Zamku Książ odbyły się dwa pokazy, które zgromadziły ponad 300 widzów! Wydarzenie ukoronowało pracę całego zespołu i udowodniło, że warto wspólnie działać.
Pokaz obfitował w pozytywną energię, która unosiła się w tańcu żywiołów ziemi. Trudno było trzymać na wodzy swoje emocje. Działo się! Uczestniczki projektu przez swoje zaangażowanie poczuły się dowartościowane i piękne w niezwykłych kreacjach stworzonych przez Esterę Grabarczyk – kreatywną projektantkę, która w len potrafi tchnąć zupełnie nowe życie.

Całości dopełniła choreografia autorstwa Andrzeja Grabarczyka, który w każdym szczególe dopracował gesty i ruchy modelek. Dynamiczna muzyka w postaci ogromnej dawki pozytywnych wibracji a także „walka” skrzypiec i wokalu w wykonaniu Katarzyny Niemierowskiej i Agnieszki Świerczyńskiej - Sokolnickiej, porwała widzów i przeniosła w świat żywiołów, których zmagania można było obserwować na wybiegu.

- Walka żywiołów, gesty, delikatne ruchy sukienek, błyszcząca biżuteria - to wszystko zostało wyśmienicie uchwycone i zaprezentowane na sali balowej, która przez chwilę stała się zupełnie innym światem. Naturalność lnu, doskonale opisuje jego charakter, który ukierunkowany jest na to co ważne w naszym regionie, a tak często zapominane.
- mówią organizatorki.

Organizatorzy wydarzenia mają nadzieję, że niedługo marzenia staną się realnością, a len za sprawą magicznego duetu jaki tworzą Estera i Andrzej Grabarczyk wróci do łask nie tyko w dawnych komnatach księżnej Daisy von Pless.

Gościem wieczoru była wspaniała tancerka, choreografka, dziennikarka mieszkająca na stałe w Paryżu – Krystyna Mazurówna. Każdy, kto choć przez chwilę mógł poznać ją bliżej nie może zaprzeczyć, że jest osobą pełną humoru, naturalności i otwartości.

Patronat medialny nad pokazem objął portal Planeta Kobiet.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Słowiański jedwab - skarb Dolnego Śląska
Słowiański „jedwab” len w żywiołach ziemi to „opowieść” modowo - artystyczna o bogactwie Dolnego Śląska – lnie. We wnętrzach Zamku Książ odbyły się dwa pokazy, które zgromadziły ponad 300 widzów! Wydarzenie ukoronowało pracę całego zespołu i udowodniło, że warto wspólnie działać.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2023 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe