Środa, 22 maja 2019r. Emila, Neleny, Romy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Oddech natury według duetu Mazurek Mańka

Markę Mazurek Mańka tworzy duet projektantek: Anny Mazurek i Sabiny Mańka. W dobie szeroko pojętej technologii dziewczyny promują współpracę z polskimi rzemieślnikami i powrót do rękodzieła w zgodzie z naturą. Stworzona przez nich kolekcja ,,Oddech Natury” inspirowana drzewami i magią przyrody jest wizjonerską inspiracją dla kobiet, które szukają oryginalnych rozwiązań. W kolekcji Mazurek Mańka możemy wyróżnić modele, w których kobiety mogą czuć się elegancko, ale także wygodnie. Projektantki są nastawione na odzież typowo kobiecą, w której każda z pań będzie wyglądała seksownie, uwodzicielsko i profesjonalnie.

Wyjątkowość kolekcji podkreślają ręcznie rzeźbione i składane dodatki w postaci butów, naramienników, torebek i biżuteryjnych kołnierzyków. Pnącza drzew, liście, bajkowe leśne elfy to jedne z licznych motywów, które przenoszą odbiorcę w malowniczy świat natury.

25 marca w Praskiej Drukarni na Pradze odbędzie się premierowy pokaz kolekcji „Oddech Natury”. Tego samego dnia odbędzie się również premiera strony Internetowej i sklepu Internetowego duetu www.mazurekmanka.com

Więcej na: www.facebook.com/mazurekmanka
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Oddech natury według duetu Mazurek Mańka
Markę Mazurek Mańka tworzy duet projektantek: Anny Mazurek i Sabiny Mańka. W dobie szeroko pojętej technologii dziewczyny promują współpracę z polskimi rzemieślnikami i powrót do rękodzieła w zgodzie z naturą. Stworzona przez nich kolekcja ,,Oddech Natury” inspirowana drzewami i magią przyrody jest wizjonerską inspiracją dla kobiet, które szukają oryginalnych rozwiązań.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe