Poniedziałek, 27 maja 2024r. Amandy, Jana, Juliana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Planeta Kobiet patronem SINICUIK

"IK Magazine" i portal PlanetaKobiet.com.pl objęli patronat medialny nad promocją wystawy i książki związanej z ogólnopolskim konkursem dla odważnych kobiet do 35 roku życia. Dlaczego odważnych? Ponieważ nagrodą w konkursie był udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, z której jedno ze zdjęć pojawi się na okładce książki pt. Sinicuik - Elizy Chojnackiej. Książka niebawem pojawi się na polskim rynku wydawniczym.

- Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo kobiet o ciekawych osobowościach, ciekawych pasjach, naprawdę intrygujących. Zgłosiły się zawodowe modelki, amatorki, kobiety szalone, kobiety nieśmiałe, które chciały coś zmienić w swoim życiu. Kobiety, które nie zawsze mają możliwość zrealizowania swoich marzeń, pasji… Kobiety, które często nie mogą wyrwać się poza granice małych miejscowości, a także kobiety, które lubią wyzwania i szalone projekty. - opowiada Eliza Chojnacka, pomysłodawczyni konkursu, autorka książki.

Patronat medialny nad projektem objął ogólnopolski portal Kobietą Być.pl, planetakobiet.com.pl, IK MAGAZINE, a także Magazyn "Prestiż".

Zdjęcia wykonał Adam Fedorowicz ( laureat nagrody „ Viva! Photo Awards” , wyróżniony również w konkursie Playboy’a – „Fotoerotica 2010”).

Więcej info na: www.elizachojnacka.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Planeta Kobiet patronem SINICUIK
"IK Magazine" i portal PlanetaKobiet.com.pl objęli patronat medialny nad promocją wystawy i książki związanej z ogólnopolskim konkursem dla odważnych kobiet do 35 roku życia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Brzmi ciekawie. Super... czekam na książkę.
Anonim 2011-09-06 13:12:42


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe