Czwartek, 30 maja 2024r. Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

KONKURS DLA CZYTELNICZEK IK MAGAZINE ZAKOŃCZONY

23 lutego na rynku księgarskim pojawiła się książka, inna, niż wiele poprzednich, które dane było mi poznać. Debiut autorski Haley Tanner zyskał już rozgłos na świecie, zanim został wydany w Stanach Zjednoczonych, co tym bardziej zaskakuje. Vaclav i Lena, bo o niej mowa, ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. i bez wątpienia nie można przejść obok niej obojętnie.

Z początku sprawia dziwne wrażenie, trudno momentami oswoić się z narracją, ale jeśli już przekroczymy pewien próg, dalej nie ma już odwrotu. Uważnie, z niepokojem śledzimy losy bohaterów, trudne i mozolne przygotowania do wielkiego występu, odbieramy troskę Vaclava o Lenę.

Vaclav Wspaniały wraz ze swoją asystentką Leną pragnie zadziwić świat swoim wyjątkowym występem, jednak w jego dniu dzieje się coś dziwnego, coś, co przewraca świat do góry nogami. Musi minąć dziesięć lat, aby pewne sprawy nabrały nowego kształtu, a tajemnice być może przestały nimi być.

Tutaj nie można zbyt wiele powiedzieć, nie można odkryć zbyt wielu kart, tutaj magia rządzi się własnymi prawami, tutaj świat, choć obarczony piętnem rosyjskiego komunizmu nabiera mimo wszystko innych barw w odległej Ameryce.

Zachęcam do spojrzenia na tą opowieść przychylnym okiem, gdyż bez wątpienia sprawi wyjątkowo miłą niespodziankę wywołując gamę zaskakujących uczuć.

Książka Vaclav i Lena jest nagrodą w naszym konkursie.W najnowszym numerze IK Magazine piszemy o filmach pachnących miłością.

Dzisiejsze zadanie konkusowe brzmi:

Wymień wszystkie filmowe tytuły, o których wspominamy w lutowo-marcowym numerze Imperium Kobiet?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs.planetakobiet@gmail. com do 5 marca!

Do wygrania dwie książki Vaclav i Lena Haley Tanner !!!


Nagrody otrzymują:

Klaudyna Fitrzyk
Joanna Początek

Gratulacje!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
KONKURS DLA CZYTELNICZEK IK MAGAZINE ZAKOŃCZONY
23 lutego na rynku księgarskim pojawiła się książka, inna, niż wiele poprzednich, które dane było mi poznać. Debiut autorski Haley Tanner zyskał już rozgłos na świecie, zanim został wydany w Stanach Zjednoczonych, co tym bardziej zaskakuje.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Chyba jutro kupię Ik Magazine i wezmę udział w zabawie :))))
megan 2011-03-03 22:17:22


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe