Piątek, 18 października 2019r. Hanny, Klementyny, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Za co kochają nas mężczyźni?

Tylko u nas dowiesz się, jakie kobiety podobają im się najbardziej, czego szukają w partnerce swojego życia, które części ciała przyciągają najczęściej ich wzrok.
Inteligencja na pierwszym miejscu!
Podczas letniego wypoczynku w Tunezji zastanawiałam się niejednokrotnie nad tym, za co tak naprawdę kochają nas faceci? Po powrocie do kraju postanowiłam przeprowadzić osobiste śledztwo w tej sprawie. W trakcie rozmów dowiedziałam się wielu zaskakujących rzeczy.

Najważniejsze z nich to fakt, że tak naprawdę dla facetów nieważny jest wiek partnerki ani stan konta bankowego. - Idealna partnerka musi posiadać zdolność słuchania innych – przekonywał mnie Krzysztof z Krakowa. Jego zdaniem umiejętność ta nie jest domeną mężczyzn. Krzysztof kocha kobiety przede wszystkim za ich delikatność, dar przekonywania, wyrozumiałość i konsekwentne dążenie do celu. Pociągają go kobiety, z którymi można pogadać nie tylko o najnowszych trendach w modzie, nowinkach kosmetycznych, etc…

Piękne i wyrozumiałe
Kamil z Warszawy kocha kobiety piękne. Dla niego „piękna” oznacza mądra i wrażliwa, rozsądna, ale stanowcza. Nie musi mieć długich blond włosów. Kobieta, jego zdaniem, powinna zawsze zwracać uwagę na swój wygląd i pamiętać o tym, że nie w każde miejsce można ubrać się tak samo, o czym niestety – zdaniem Kamila – kobiety często zapominają. Młody tancerz z Warszawy dodaje, że kobieta powinna chodzić z gracją, czasami być nonszalancka i „elastyczna jak na damę wypada”. Andrzej, fotograf z Podkarpacia wyznaje, że kocha kobiety przede wszystkim za ich wyrozumiałość. Swoją partnerkę szanuje przede wszystkim za to, że jest z nim mimo tego, że jeździ na wózku inwalidzkim, za to, że jest z nim choć wie, że jest pozbawiona wielu rzeczy z powodu jego niepełnosprawności. Dla niego wygląd zewnętrzny nie ma żadnego znaczenia, choć w tajemnicy dodaje, że podobają mu się dziewczyny o długich, czarnych włosach. Zastanawia się jednak, dlaczego jego wszystkie dotychczasowe partnerki były… stuprocentowymi blondynkami?!

Wysportowana z poczuciem
humoru
Dla Maćka, studenta z Rzeszowa, najważniejsze jest poczucie humoru, silny charakter oraz kreatywność. Nie znosi bezsensownego babskiego gadulstwa, drażni go głupota, egoizm i zrzędliwość. Marzy o „normalnej kobiecie”, która będzie mogła zapewnić mu bezpieczeństwo i stabilizację. Paweł, student IV roku wychowania fizycznego przyznaje, że pociągają go dziewczyny inteligentne, mające pasję i uprawiające jakieś sporty. Sam gra w koszykówkę, pływa i jeździ na nartach. Pewnie dlatego preferuje sportowe sylwetki. Uwielbia długie nogi, kształtne piersi i zgrabne pośladki. Nie lubi sztucznych dziewczyn, pretensjonalnych, udających kogoś, kim naprawdę nie są.

A co na to gwiazdy?

Zbigniew Wodecki, piosenkarz, kompozytor
- Uwielbiam kobiety przede wszystkim za to, że są kompletnie inaczej zbudowane niż my, a szczególnie za to, że mają tak piękne włosy jak ja (śmiech). Dla każdego faceta kobiety są siłą napędową, motorem do działania, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Wyjątkiem, który jednak potwierdza regułę jest z pewnością Michał Anioł. Jestem z natury estetą, dlatego szczególną uwagę zwracam na urodę, czystość i zapach kobiecego ciała. Zaraz za tym idzie wrodzona inteligencja i poczucie humoru.

Andrzej Mleczko, rysownik, grafik
- Ideał kobiety? Wysoka brunetka, niskiego wzrostu, o jasnych włosach. Szczupła przy kości, o błękitnych brązowych oczach (śmiech). Lubię kobiety pewne siebie, błyskotliwe, niezależne. Koniecznie nie może umieć gotować, gdyż uwielbiam chodzić po restauracjach. Co mnie drażni u kobiet? Hm.... kobiety w ogóle mnie nie drażnią (śmiech).

Radosław Majdan, bramkarz 
- Moim kobiecym ideałem jest z pewnością zgrabna blondynka, o pięknych brązowych oczach i dużym biuście. Nie oznacza to oczywiście, że brunetki czy szatynki są na straconej pozycji. Tylu ilu jest facetów, tyle męskich gustów. Kocham kobiety za ich wyrozumiałość, wrażliwość, kobiecość. Nie znoszę zarozumialstwa oraz zbyt wielkiej zaborczości.

Marcin Daniec, artysta kabaretowy
- Kobiecym ideałem jest dla mnie z pewnością żona - wrażliwa, subtelna, delikatna, inteligentna, piękna, o dobrym sercu, dowcipna, dbająca o mnie i o dom. Reszta nie ma kompletnie żadnego znaczenia (śmiech). Na taki ideał czekałem pół życia. Kiedy ujrzałem po raz pierwszy swoją żonę zafascynowały mnie jej piękne, mądre oczy. Nie lubię kobiet, które głośne zachowują się na imprezie, szastają pieniędzmi. Drażni mnie ich pretensjonalizm, egoizm a także niewinne flirtowanie.

Krzysztof Globisz, aktor teatralny i filmowy
-
Blondynka, brunetka, ruda... Wygląd zewnętrzny nie ma dla mnie większego znaczenia. Kobieta nie musi być ucieleśnieniem piękna, liczy się przede wszystkim urok osobisty i aura, którą wokół siebie roztacza. Mam jednak wielką słabość do kobiecych oczu, z których można wiele wyczytać. Patrząc w oczy kobiety mogę zobaczyć coś więcej, mogę głębiej poznać człowieka, jego wnętrze, duszę. Marzę o kobiecie, która będzie potrafiła otoczyć mnie ciepłem, opieką, wziąć za mnie odpowiedzialność, a zarazem będzie pełna dzikości, namiętności. Nie lubię feministek, kobiet manifestujących własną niepodległość, za którą nic nie idzie. Ich działanie jest destrukcyjne. Ponadczasowym wzorem kobiecego piękna jest dla mnie z pewnością Audrey Hepburn. Z polskich aktorek - Ania Radwan.

Czy istnieje zatem ideał kobiety? Wydaje się, że nie. Tyle ilu jest facetów na świecie, tyle męskich gustów i ideałów. Mężczyźni kochają nas nie tylko za wygląd zewnętrzny. Jak wynika z naszej sondy, faceci na pierwszym miejscu stawiają cechy charakteru, osobowości. Jeżeli masz kompleksy, zaniżoną samoocenę, to zapamiętaj: najważniejsze w myśleniu o sobie i swojej cielesności jest być dobrą dla siebie. Grunt to pozostać sobą. Nie można mieć obsesji na punkcie swoich wad. Staraj się zaakceptować siebie taką, jaką jesteś. Nie ma piękna absolutnego. Jedyne idealne piękno to to, które jest w nas.

I.D. Media
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Za co kochają nas mężczyźni?
Tylko u nas dowiesz się, jakie kobiety podobają im się najbardziej, czego szukają w partnerce swojego życia, które części ciała przyciągają najczęściej ich wzrok.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

dokładnie
w 2009-04-13 19:22:57
Wszystkie kobiety to ździry a te konkretne sa juz dawno zajęte
Anonim 2009-04-13 18:53:33
KOCHA SIĘ ZA NIC
Flavia 2009-03-08 16:04:23
kocham moją żabcię za serdeczny uśmiech na twarzy każdego dnia
w.k. 2008-12-27 13:39:30
najważniejsze jest to, co człowiek ma w sercu! I za to kocha się drugiego człowieka.
panna zuzanna 2008-12-25 18:54:31
ej "joł" prymityw z ciebie i tyle. kochasz swoją dziewczynę tylko za to, że jest ładna? Brak słów. Współczuję jej takiego faceta.
uroda przemija joł 2008-12-25 18:53:41
Ja tam kocham moją Gochę za to, że jest ładna. Ho ho niejeden mój kumpelos chciałby mieć taką dżagę jak Gocha.
szybkie joł w Gliwic 2008-12-25 18:41:21
a ja kocham moją mysię za to, że wie kiedy trzeba sprowadzić mnie na ziemię, kiedy trzeba okrzyczeć i zmotywować do działania. kocham go za słowo otuchy, wsparcia i za szacunek jakim mnie obdarza.mam nadzieję, że on czuje podobnie.
Anonim 2008-12-25 18:01:12
Uwielbiam jak coś robimy wspólnie i osobno z moją pszczółką , będąc obok siebie... i to chyba jest właśnie to uczucie...
pikpok 2008-12-25 17:55:54
Podziwiam Pana Globisza. Rozsądny człowiek. Najładniej opowiedział o kobietach.
Anonim 2008-12-25 17:55:42
majdan to chyba nie mógł wymyślić czegoś bardziej inteligentnego?! co za pustak
hahaha 2008-12-25 17:13:54
Czasami pytałam swoją drugą połówkę dlaczego ze mną jest i za co mnie kocha: nigdy nie był w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie w miarę sensownie. ciekawe dlaczego?
Lejla 2008-12-25 17:11:04
jeden kocha swoją dziewczynę za to,że dobrze gotuje czy sprząta, drugi za to, że ma piękne oczy czy nogi i może się nią pochwalić przed kumplami, trzeci za to,że jest skarbnicą wiedzy, a czwarty za to, że po prostu z nim jest!
mała elwircia 2008-12-25 17:09:56
hmm, idealna kobieta!! jasne ze istnieje :) Każda Kobieta sama w sobie jest ideałem dla mężczyzny... dla jednego idealną kandydatką na żonę itp, natomiast drugiego ta sama "Pani" niczym nie wzrusza i pociąga (obojętna)! Żadne rady i porady Panie, bądźcie sobą a traficie akurat na Tego dla którego jesteście Afrodytą
s.... 2008-12-25 14:18:49
myślę że facet kocha swoją kobietę nie za ładny wygląd , modną kieckę czy odjechaną fryzurkę. Facet kocha swoją partnerkę za miłość, szacunek, wierność którą go obdarza. Za dobry obiad, ciepłe słowo, wsparcie.
Ela 2008-12-25 13:22:26
dom bez mojej żony nie ma sensu
Wiesław 2008-12-25 13:03:47
Kocham moją Ewę ( za której namową przeczytałem ten artykulik) za to, że codziennie obdarza mnie ciepłym uśmiechem i wspiera w trudnych chwilach. uroda to kwestia drugorzędna.
Hirek29 2008-12-25 12:54:20
Czasami się zastanawiam za co kocha mnie mój Piotruś. Czy za wygląd, za osobowości, za moje szalone pomysły? A może po prostu za to,że jestem?!
jeny 2008-12-25 12:40:40


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe