Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nagrody Lwice Biznesu 2023 rozdane!

Gala Lwice Biznesu 2023, która odbyła się 29 listopada w malowniczym Pałacu Staszica w Warszawie, była wyjątkowym wydarzeniem, łączącym siłę przedsiębiorczości kobiet oraz ich nieoceniony wkład w rozwój biznesu. 8. edycję cenionego plebiscytu zorganizował Europejski Klub Kobiet Biznesu z Iloną Adamską na czele.
Niezwykłe chwile tej nocy to momenty, kiedy statuetki trafiały w ręce niesamowitych kobiet, które nie tylko osiągają wspaniałe sukcesy w biznesie, lecz także promują działania społeczne i charytatywne. To wyjątkowa okazja, by docenić ich pasję, determinację i oddanie w każdym obszarze ich działalności.

Nagrody Specjalne Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu odebrali w tym roku: Katarzyna Pakosińska, Monika Pyrek, Halina Mlynkova i Jasiek Mela. Niestety ze względu na zawodowe zobowiązania nie mogły dojechać: Joanna Jabłczyńska, Joanna Racewicz i Teresa Rosati.

 


Anna Hamela i Nazar Tatsyshyn
(muzyczne gwiazdy wieczoru), zachwycili publiczność swoimi występami, dostarczając wszystkim niezwykłych emocji.

Nie można zapomnieć o wystawie obrazów Kamili Krzyżaniak, artystki działającej w Wielkiej Brytanii. Jej prace, prezentowane podczas gali, z pewnością wzbudziły zachwyt i poruszyły serca obecnych gości, dodając wyjątkowego klimatu i głębi wydarzeniu.

Ta gala nie tylko uhonorowała przedsiębiorcze kobiety, ale także pozwoliła na celebrowanie zaangażowania gwiazd (ale też Członkiń Klubu) w działania społeczne i charytatywne, m.in. w Kampanię Nie hejtuję – motywuję pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na scenie z przemówieniem (tuż przed samą galą) pojawił się także Kanclerz Polskiej Akademii Nauk Rafał Wierzchosławski, któremu towarzyszył Kazimierz Grzyb – Dyrektor Biura Majątkowego PAN.


Wydarzenie poprowadziła Ilona Adamska – prezes i założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

To niezapomniane wydarzenie zacieśniło więzi w środowisku biznesowym oraz wzbudziło inspirację do dalszego działania i wspierania siebie nawzajem. Tegoroczna gala LWICE BIZNESU 2023 była ostatnią edycją konkursu.

LISTA NAGRODZONYCH PAŃ W KONKURSIE “LWICE BIZNESU 2023”


Patrycja Maślankiewicz
Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska
Aleksandra Strobel-Pytel
Edyta Kwiatkowska
Karolina Spałek
Larysa Dysput-Goławska
Małgorzata Wasilewska Mańkowska
Anna Stępień-Kraska
Agnieszka Śliwka
Anna Hamela
Danuta Grabińska-Chłopaś
Alina Roszczyńska
Katarzyny Pietrzyk-Bilewicz
Dorota Gromada
Mirosława Kowalkowska
Malwina Ostalczyk

fot. Piotr Wroniewicz
www.ekkb.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nagrody Lwice Biznesu 2023 rozdane!
Gala Lwice Biznesu 2023, która odbyła się 29 listopada w malowniczym Pałacu Staszica w Warszawie, była wyjątkowym wydarzeniem, łączącym siłę przedsiębiorczości kobiet oraz ich nieoceniony wkład w rozwój biznesu. 8. edycję cenionego plebiscytu zorganizował Europejski Klub Kobiet Biznesu z Iloną Adamską na czele.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe