Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dreamairy - spokojny mamy sen!

Pierwsze tygodnie spędzone z dzieckiem to dla każdej kobiety wyjątkowy czas. Warto zadbać o komfort i spokój w tym okresie, zwłaszcza nocą, gdy trzeba wstawać do maluszka. Jednym z elementów pomagających osiągnąć ten stan jest wyjątkowa odzież nocna marki Dreamairy.
Narodziny dziecka to dla każdej kobiety prawdziwa życiowa rewolucja. W tym okresie dotychczasowe priorytety, nawyki i przyzwyczajenia ulegają przewartościowaniu, co przyznają nawet te panie, które przed porodem deklarowały szybki powrót do dawnego tempa życia. Nowa sytuacja może stanowić wyzwanie choćby ze względu na szczególne potrzeby zarówno kobiety w ciąży, jak i mamy małego dziecka. Powodem są wahania poziomów hormonów dyktujących wiele reakcji organizmu:

- Pamiętajmy, że w okresie ciąży i karmienia piersią organizm kobiety może różnie reagować. Mogą np. pojawić się alergie czy nadwrażliwość na pewne materiały. Dlatego tak ważne jest, by tkanina, z której są wykonane ubrania była przyjazna skórze
- mówi Joanna Wójtowicz, założycielka marki Dreamairy, produkującej naturalną odzież nocną, naturalne kosmetyki i akcesoria https://dreamairy.pl.

W takiej sytuacji należy zminimalizować ryzyko kontaktu z czynnikami wywołującymi podrażnienie skóry matki, ale też dziecka. To założenie warto spełnić nie tylko za dnia, ale też nocą, gdy organizm młodej mamy, przynajmniej w teorii, powinien zregenerować się i zgromadzić siły tak bardzo potrzebne zwłaszcza w przypadku karmienia piersią. Okazuje się jednak, że nie wszystkie koszule nocne dla matek karmiących w stu procentach mogą sprostać tej tezie.

 


Przede wszystkim wątpliwości budzi skład materiałów użytych do produkcji odzieży, która przeważnie oprócz bawełny zawiera też włókna sztuczne, takie jak poliester, które mogą wywołać podrażnienie. Z kolei nawet gdy trafimy na produkt wykonany w całości z bawełny, warto zwrócić uwagę na metodę obróbki włókna i sposób jego zafarbowania, gdyż do tych procesów często używane są substancje szkodliwe zarówno dla mamy, dziecka, jak i środowiska naturalnego.

O tym, że coraz więcej pań zwraca uwagę na ten aspekt macierzyństwa przekonuje Joanna Wójtowicz, założycielka marki Dreamairy, która produkuje zdrową odzież nocną:

- Coraz więcej kobiet w ciąży lub młodych mam, szuka dla siebie i dziecka naturalnych produktów, które nie uczulają, są komfortowe, a przy tym wyglądają pięknie – wyznaje Joanna Wójtowicz. - Marka Dreamairy została stworzona, by zaspokoić te potrzeby. Słuchamy naszych klientek. Realizujemy przez to ich marzenia oraz… marzenia nas samych.

Proponowane przez markę Dreamairy rozwiązania są zatem nie tylko przyjazne wrażliwej skórze matki i dziecka, ale też stanowią wysublimowane rozwiązania projektowe, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom nowoczesnej klasyki. Warto podkreślić, że produkty marki Dreamairy są produkowane w Polsce, we własnej szwalni, co stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Poezja snu

„Błękitna poezja”, „Waniliowa poezja” - pod tymi nazwami kryją się wyjątkowe koszulki nocne dla karmiących mam, które chcą celebrować każdą chwilę spędzoną ze swoim maluszkiem.
 


Takie odczucia zapewnia materiał, z którego zostały wykonane, czyli len: - Len jest antyalergiczny, antybakteryjny, higroskopijny, wzmacnia system immunologiczny, przez tysiące lat był nawet używany do leczenia otwartych ran. Jest zalecany dla alergików, osób z problemami skórnymi, z AZS – jako remedium na ich dolegliwości, dlatego to idealny materiał na odzież nocną, w której spędzamy codziennie około 8 godzin. Jednocześnie warto podkreślić, że len już nie jest tak sztywnym materiałem jak kiedyś - obecnie podlega procesom zmiękczania, które nie powodują utraty jego cennych właściwości – zdradza Joanna Wójtowicz, właścicielka marki Dreamairy.

Obie koszule zachwycają klasycznym krojem, ale też cieszącymi oko detalami w postaci haftów. Słodkie sny gwarantowane!

Poczuj spokój w ramionach zmierzchu!

Drugim chętnie wykorzystywanym przez markę Dreamairy materiałem jest bawełna organiczna. Delikatna niczym druga skóra, komfortowa i miękka, sprawia, że kto raz założy koszulę do snu wykonaną z tej tkaniny, nie będzie chciał zamienić jej na inną!

Każda młoda stażem mama, która wybierze markę Dreamairy, nawet po kilku nocnych pobudkach wstanie z nową energią i spokojem - tak bardzo potrzebnymi przy małym dziecku!

Niech olśni cię królestwo snu!

Kolejne dwie propozycje marki Dreamairy to ukłon w stronę wielbicielek dłuższych krojów koszul nocnych. Projekty noszące nazwy: „Olśnienie” i „Królestwo snu” gwarantują pełen komfort - zarówno podczas karmienia dziecka, jak i w chwili, gdy młodej mamie uda się zasnąć. Przyglądając się obu propozycjom od Dreamairy warto zwrócić uwagę na detale je zdobiące, ale też na wykończenie dekoltu w iście królewskim stylu!

 


Zdrowy sen, który daje wypoczynek i zapewnia regenerację sił to marzenie wielu matek, zwłaszcza karmiących.Można spróbować kilku sprawdzonych sposobów, które zapewnią mamie i jej dziecku komfort i stworzą warunki do budowania unikalnej więzi. Jednym z nich są koszulki nocne marki Dreamairy, polskiej firmy, która od podszewki zna potrzeby kobiet w tym zakresie!

Joanna Bielas 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dreamairy - spokojny mamy sen!
Pierwsze tygodnie spędzone z dzieckiem to dla każdej kobiety wyjątkowy czas. Warto zadbać o komfort i spokój w tym okresie, zwłaszcza nocą, gdy trzeba wstawać do maluszka. Jednym z elementów pomagających osiągnąć ten stan jest wyjątkowa odzież nocna marki Dreamairy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe