Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kawy, które nadążają za Twoim stylem życia

Aby stawić czoła codziennym wyzwaniom, potrzebujemy zarówno motywacji, jak i źródła energii. Czy to poranek w biegu, intensywny dzień w pracy, czy też chwile relaksu wieczorem – każdy moment wymaga uwagi. Najnowsza kolekcja KAWA+ od Nespresso to odpowiedź na obecne trendy - potrzebę aktywności i koncentracji.
Nowe kawy nie tylko pobudzą zmysły, ale także dostosują się do potrzeb nawet najbardziej aktywnych konsumentów. Trzy wyjątkowe produkty, łączące niezapomniany smak świeżej kawy Nespresso ze składnikami funkcjonalnymi, są pierwszą propozycją z kolekcji KAWA+ dostępną na polskim rynku.

Nasza codzienność często bywa bardzo intensywna i wymagająca, dlatego tak ważne jest, by znaleźć w niej przestrzeń na chwilę relaksu, wytchnienia i nabrać sił na dalszą część dnia. Z tą myślą eksperci Nespresso stworzyli kolekcję KAWA+, dodając do klasycznych kompozycji Nespresso składniki funkcjonalne. Dzięki takiemu połączeniu kawy z kolekcji KAWA+ będą doskonałym uzupełnieniem każdego trybu życia – są stworzone zarówno dla tych, którzy żyją w biegu, jak i dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia i zastrzyku energii z kubkiem ulubionego napoju. Nespresso to nie tylko szeroki wybór świeżo mielonej i wyjątkowej kawy z całego świata, ale również niezapomniana chwila w ciągu dnia.

Pierwsza propozycja, Ginseng Delight, dedykowana tym, którzy szukają wytchnienia w zabieganej codzienności, czerpie inspirację z długiej historii żeń-szenia Panax, uznawanego w Chinach od ponad 2000 lat za króla ziół. To łagodne połączenie arabiki z Ameryki Łacińskiej i ugandyjskiej robusty zostało wzbogacone ekstraktem z żeń-szenia oraz obłędnie pysznym i delikatnym aromatem karmelu. Ginseng Delight to nie tylko kawa, to prawdziwa medytacja smaku, która zapewni chwilę wytchnienia nawet w najbardziej zabiegany dzień.

Najnowsza kolekcja to także dwie kawy o intensywnym smaku, z dodatkową dawką pobudzenia, będące odpowiedzią na potrzeby najbardziej aktywnych konsumentów. Klasyczne i uwielbiane kawy Vertuo Melozio i Stormio zostały wzbogacone dodatkową dawką kofeiny - aby zapewnić odpowiedni poziom energii na cały aktywny dzień. Każda kapsułka zawiera 20% więcej kofeiny.

Nespresso Melozio Go to harmonijne połączenie ziaren arabiki z Ameryki Łacińskiej, pozyskiwanych głównie z Brazylii i Gwatemali. Kawa oczaruje każdego bogatymi nutami zbożowymi i słodkością miodu. Dzięki temu, że ziarna arabiki zostały poddane procesowi osobnego palenia, brazylijski Bourbon rozwija swoje zbożowe nuty sprawiając, że kawa staje się słodka i gładka.

Nespresso Stormio Go zawdzięcza swój niepowtarzalny smak i aromat procesowi ciemnego i powolnego palenia. Wolne wypalanie ziaren pochodzących z Nikaragui i Gwatemali, pozwala wydobyć pełną intensywność smaku arabiki z Ameryki Środkowej. Zbożowe, korzenne i drzewne nuty sprawią, że smak ten pozostanie w pamięci na długo.

Zyskaj jeszcze więcej czasu dla siebie z Nespresso

Ulubiona kawę Nespresso o dowolnej porze dnia przygotujesz szybko i wygodnie w dedykowanych ekspresach. Idealnym rozwiązaniem są ekspresy Vertuo, które poza wyjątkowym designem, są niezwykle łatwe w obsłudze i parzą doskonałą kawę przy użyciu jednego przycisku. Urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Centrifusion™, która analizuje kod kreskowy na każdej kapsułce, aby dostosować sposób parzenia do każdego rodzaju kawy, w tym liczbę obrotów, ilość wody oraz temperaturę. Dzięki temu za każdym razem wydobywają z kapsułki to, co najlepsze, a my możemy cieszyć się niezapomnianym smakiem świeżej kawy.

Recycling – liczy się działanie

Wszystkie kapsułki Nespresso wykonane są z aluminium – materiału, który najlepiej chroni świeżość i jakość kawy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak tlen, światło czy wilgoć, a dodatkowo może być poddany recyklingowi wiele razy. W programie recyklingu Nespresso od 25 lat zarówno aluminium, jak i kawa otrzymują drugie życie. Nespresso dokłada wszelkich starań, aby ten proces był jak najprostszy i jak najwygodniejszy dla konsumentów. Wystarczy oddać zużyte kapsułki w butikach marki lub kurierowi, odbierając zamówienie złożone online.

Nowa kolekcja Nespresso KAWA+ jest już dostępna na stronie: Kawa w Kapsułkach | NESPRESSO oraz w butikach Nespresso.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kawy, które nadążają za Twoim stylem życia
Aby stawić czoła codziennym wyzwaniom, potrzebujemy zarówno motywacji, jak i źródła energii. Czy to poranek w biegu, intensywny dzień w pracy, czy też chwile relaksu wieczorem – każdy moment wymaga uwagi. Najnowsza kolekcja KAWA+ od Nespresso to odpowiedź na obecne trendy - potrzebę aktywności i koncentracji.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe