Poniedziałek, 11 grudnia 2023r. Biny, Damazego, Waldemara
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zdrada partnera – intuicja czy skuteczna obserwacja?

Spotkałyście się z pewnością z wyznaniami kobiet, które doświadczyły zdrady partnera czy męża, że sytuacja wyszła na jaw, bo intuicja im to podpowiadała. Kiedy zaczęły drążyć temat, prawda się wylała. No cóż, nie ma co ukrywać, że nas kobiet nie da się oszukiwać, a na pewno nie w nieskończoność.
Jeśli już twoja intuicja szepce ci, że coś jest na rzeczy, że twój związek przeżywa dziwny czas, warto jej posłuchać. Ale zanim przejdziemy do działania przyjrzyjmy się partnerowi, by nabrać pewności i słuszności naszych podejrzeń. Niestety albo na szczęście wszyscy działamy w pewnych okolicznościach podobnie, dlatego bez większego trudu można wskazać 4 najczęstsze znaki, które mogą świadczyć, że twój mąż cię zdradza.

Przesadne dbanie o siebie

Pierwszym i najbardziej oczywistym sygnałem jest zmiana zachowania partnera i przesadne dbanie o własną sylwetkę. Tym bardziej jest to niepokojące, jeśli ma to miejsce bez specjalnej przyczyny i w twojej ocenie wbrew dotychczasowej naturze twojego męża. Jeśli strojenie się na zwykłe wyjście do pracy czy spacer z psem jest czymś nowym w jego zachowaniu, a w dodatku pojawiła się nowa garderoba, nowy zapach, fryzura to wszystko powinno sprawić, że twoja czujność ma prawo być wzmożona, bo niestety może to oznaczać nową osobę w jego otoczeniu.

Broni dostępu do telefonu jak lew

Jeśli twój mąż niespodziewanie i bez wyraźnego powodu ustawia hasło na swoim smartfonie, tablecie, czy komputerze i pomimo próśb nie udostępnia ci go, raptem twierdząc, że ma prawo do prywatności, to może być niepokojącym sygnałem. Ustawienie haseł powinno służyć bezpieczeństwu danych tam zawartych, ale nie może być podstawą do wzbudzenia braku zaufania. Jeśli właśnie tak się czujesz, nie bój się porozmawiać z partnerem i powiedzieć o swoich odczuciach. Po takiej rozmowie też będziesz czuła, czy twoje podejrzenia są słuszne.

Spędzanie czasu osobno

Kolejnym znakiem mogącym świadczyć o niewierności twojego mężczyzny jest jego niechęć do wychodzenia wspólnie z domu. Jeśli do tej pory mieliście w zwyczaju wychodzić razem do restauracji, kina, czerpaliście radość ze wspólnych spacerów, a może nawet byliście dumni, że realizujecie wspólnie wasze pasje, a teraz nagle mąż zaczyna szukać wymówek aby iść gdzieś samotnie, to niepokojący sygnał.

Zmiana sposobu traktowania

Ostatnim zachowaniem towarzyszącym niewierności jest pojawienie się agresji i gniewu z byle powodu. Każdy czasem ma gorszy dzień i wszystko może drażnić, ale jeśli staje się to regułą, że każde zadane przez ciebie pytanie, nawet najprostsze, prowadzi do kłótni, a ty czujesz, jakby twój partner tylko szukał powodu do sprzeczki, oznacza to, że wasze relacje uległy poważnemu pogorszeniu.

To nie musi oznaczać, że jest osoba trzecia, ale jeśli do tego mąż za każdym razem, gdy zadzwoni jego telefon, wychodzi rozmawiać do drugiego pokoju, to sygnał, że może mieć coś do ukrycia, a gniewem próbuje zrzucić na ciebie winę za sytuację.

Pamiętaj, że osobno, żaden z tych znaków nie musi wskazywać na niewierność twojego męża. Jednak gdy zauważasz więcej niż jeden z nich w zachowaniu partnera, nie ignoruj tego. Zorganizuje rozmowę, postaraj się opowiedzieć o swoich odczuciach, staw czoła nawet najgorszemu. To lepsze niż żyć w domysłach i karmić się podejrzeniami. To zabija związek z taką samą siłą jak zdrada.

Dorota Wollenszleger

Więcej na:


www.facebook.com/rozwodpoprosze
www.rozwodpoprosze.pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zdrada partnera – intuicja czy skuteczna obserwacja?
Spotkałyście się z pewnością z wyznaniami kobiet, które doświadczyły zdrady partnera czy męża, że sytuacja wyszła na jaw, bo intuicja im to podpowiadała. Kiedy zaczęły drążyć temat, prawda się wylała. No cóż, nie ma co ukrywać, że nas kobiet nie da się oszukiwać, a na pewno nie w nieskończoność.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

nie wybaczyłabym zdrady
Anonim 2021-06-28 16:25:55


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2023 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe