Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Joga Festiwal. X Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Położona w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, malownicza Wierchomla Mała, będzie już po raz dziesiąty gospodarzem Joga Festiwalu. Górskiego Maratonu Jogi „108 Powitań słońca”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Planetakobiet.com.pl. Zapraszamy!
- Naszą ideą jest świadome dbanie o zdrowie – mówi Justyna Gliwicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort. - Stawiamy na wszelką aktywność fizyczną, organizujemy imprezy i turnusy jogowe, jesteśmy certyfikowanym obiektem Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej oraz posiadamy dużą Stację Narciarską Wierchomla. O zdrowy odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku dba NATURA. Do naszych okien zagląda las, dzieli nas krok od górskich szlaków i ciekawych kulturowo miejsc”. To właśnie zachwycająca Wierchomla – idealna na największą jogową imprezę w Polsce, która promuje zdrowy styl życia i postawy proekologiczne.

- Portal JOGA-JOGA.PL od 17 lat propaguje zdrowy, holistyczny tryb życia. Organizujemy wyjazdy z jogą w pięknych miejscach Polski. Wraz z IIYI - International Integral Yoga Institute szkolimy przyszłych nauczycieli jogi. Wspieramy inicjatywy darmowych zajęć jogi w różnych miejscach Polski – Joga na trawie. Jesteśmy wydawcą podręczników do jogi i materiałów szkoleniowych. Od 10 lat współorganizujemy największą imprezę jogową w Polsce poświęconą pamięci – Makarego Sieradzkiego –
mówi Wiktor Morgulec – dyplomowany nauczyciel jogi, założyciel Portalu JOGA-JOGA.PL.

 


W dniach 21-28 sierpnia podczas TYGODNIA DOBRYCH ZDARZEŃ: można będzie uczestniczyć w warsztatach i prelekcjach, praktykować różne rodzaje jogi na różnych poziomach, zasmakować m.in. pysznego vege jedzenia i spotkać się z niezwykłymi ludźmi w unikalnym pod wieloma względami miejscu. Można będzie poćwiczyć, porozmawiać wspólnie z Ambasadorkami Jogi wspierającymi to wydarzenie z Pauliną Holtz, Dominiką Łakomską, Kirti Gahlawat oraz Magdaleną Wołłejko.

Podczas Festiwalu zaplanowano 120 h różnego rodzaju form jogi, np. joga Iyengara, joga funkcjonalna, Vinyasa Joga, joga hormonalna, kręgosłupa i klasyczna, Aerial Joga i Spiral Joga. Zajęcia poprowadzą najlepsi nauczyciele w Polsce, m.in. Wiktor Morgulec, Katarzyna Enerlich, Michał Kudzia, Hania Gryzińska, Anna Ryczek, Agnieszka Kunicka, Edyta Wołoszyn, Kirti Gahlawat.

Co poza jogą czeka na uczestników festiwalu

Organizatorzy Joga Festiwalu w Wierchomli zadbali o wartościowe, inspirujące, interaktywne warsztaty i prelekcje prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, a wśród nich m.in. Paweł Neko - irydolog, naturoterapeuta, zielarz, fitoterapeuta; Piotr Łysoniewski - naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej; Adam Lis - instruktor masażu dźwiękiem i dyplomowany psychotronik; Szymon Olbrychowski - prowadzi medytację Zen; Leszek Frankiewicz - projektant permakultury; Dorota Gudaniec - mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego preparatami na bazie konopi, ekspertka konopna, zielarka-fitoterapeutka; Dariusz Hybel - filozof i teolog prowadzący sesje medytacji chrześcijańskiej; Bartosz Zadurski - certyfikowany Provider TRE®, Praktyk IFS, założyciel Soma - Rozwój i Terapia; Justyna Gęsikowska – dyplomowana naturopata, kinezjolog. Festiwal to nie tylko joga to również koncerty, muzyka na żywo, ogniska, radość i zabawa m.in. z kapelą Howerna. Jednym z punktów programu będzie pokaz klasycznego tańca indyjskiego w wykonaniu Magdaleny Niernsëë.

Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza

Eko strefa będzie dostępna od festiwalowej środy do piątku (24-26.08.2022r.) Co roku strefa ta cieszy się dużym powodzeniem i jest bardzo wyczekiwanym elementem wydarzenia. Sympatycy żywności ekologicznej, naturalnych kosmetyków, olejków i ziół będą mieli okazję poznania produktów regionalnych, odzieży i akcesoriów do jogi. W tej edycji można będzie zapoznać się z produktami wykorzystującymi składniki ayurwedyjskie - partnerem festiwalu została indyjska międzynarodowa firma farmaceutyczna Himalaya Wellness. A jeśli zdecydujesz się spędzić ten czas w gronie rodzinnym, to organizatorzy zadbali też o najmłodszych. Będzie joga oraz animacje dla milusińskich. Dzieci będą praktykować pod okiem certyfikowanych instruktorek jogi i jogi dla dzieci Agnieszki Lasoty, Elżbiety Michałkiewicz i Bernadetty Zamarii.

Górski Maraton Jogi w Wierchomli- 108 sekwencji „Powitanie słońca”

To już jubileuszowa X edycja maratonu jogi. Na zakończenie festiwalu w niezwykłej scenerii, na szczycie wzgórza, swego rodzaju test wytrzymałościowy - 108 sekwencji „Powitanie słońca” wykonywanych w górskim plenerze. Maraton nie jest łatwy do wykonania, ale niezwykle satysfakcjonujący, dlatego niemal wszyscy uczestnicy wyczekują tego momentu, aby wziąć w nim udział. Po maratonie chwila relaksu w naturze przy koncercie gongów w wykonaniu Adama Lisa. Organizatorzy zadbali o dogodne warunki uczestniczenia w wydarzeniu, można wykupić wejściówkę na jeden, bądź dowolną ilość dni, dostosowanych do możliwości urlopowych i finansowych.

 


Chcesz żyć w pełnym zdrowiu i równowadze, poszukujesz pomysłu na wakacje, potrzebujesz odpoczynku, relaksu na łonie natury, a także nowych, sprawdzonych, naukowych wiadomości i poznać ciekawe, świadome osoby – Joga Festiwal w Wierchomli to wydarzenie dedykowane dla Ciebie.

Na Festiwal można zapisywać się on-line: https://jogafestiwal.pl/zapisy
Komplet informacji i program: www.jogafestiwal.pl

Organizatorzy Festiwalu: ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.

Wydarzenie wspierają Ambasadorki Jogi: Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska, Dominika Łakomska i Kirti Gahlawat, przedstawicielka Ministerstwa Ayush Indii i Ambasady Republiki Indii w Polsce oraz gość specjalny: Lucyna Malec i Magdalena Wołlejko.

Patron honorowy: Ambasador Republiki Indii w Polsce Jej Ekscelencja Pani Nagma Mohamed Mallick, Gmina Piwniczna.

Partnerzy: Weco-Travel, Inspirujące Rozmowy by Marlena Skiba – www.marlenaskiba.com.pl, Uśmiech Kobiety – www.usmiechkobiety.pl, Himalaya Wellness, Yogi Tea.

Patroni medialni:
Radio Kolor, Yoga.pl, SPAEden.pl, magazynvip.pl, sprawnypo40.pl, Manager Report (manageronline.pl), Fit.pl, Ekologia.pl, N-jak-Natura.pl, Wellnessday.eu, Example.pl, Imperium Kobiet, PlanetaKobiet.com.pl, SzczyptaLuksusu.pl, Outdoormagazyn.pl, Business Woman & Life, KorpoVoice.pl, Magazyn dla Kobiet Ohme.pl, Poradnikzdrowie.pl.

Sponsorzy od lat wspierający to wydarzenie: Primavika, Polsoja, Sylveco, Valsoia, Kryniczanka.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Joga Festiwal. X Górski Maraton Jogi w Wierchomli
Położona w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, malownicza Wierchomla Mała, będzie już po raz dziesiąty gospodarzem Joga Festiwalu. Górskiego Maratonu Jogi „108 Powitań słońca”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Planetakobiet.com.pl. Zapraszamy!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe