Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Poznaj metodę OMO z aplikacją OnlyBio!

Metoda OMO to rytuał, który wprowadza pielęgnację włosów na wyższy poziom i przynosi spektakularne efekty. Pod tym skrótem kryją się słowa: odżywka-mycie-odżywka, co oznacza, że ta metoda opiera się o minimum trzy produkty, w którym kluczową rolę, obok szamponu, odgrywają aż dwie odżywki. OMO to także sekret pięknego wyglądu i doskonałej kondycji włosów.
Warto wziąć z nich przykład i wprowadzić tę metodę do swojej rutyny pielęgnacyjnej! Jak zacząć przygodę z OMO? Jaki powinien być pierwszy krok i kolejne etapy w planie pielęgnacyjnym? Jak dobrać produkty? Odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania w zakresie świadomej pielęgnacji włosów znajdziesz w nowej, innowacyjnej aplikacji mobilnej OnlyBio Stories!

Kluczem do właściwej pielęgnacji włosów jest pełna odpowiedź na ich wszystkie potrzeby. Metoda OMO jest tutaj niezawodna! To rytuał mycia włosów, który zapewni ich optymalne odżywienie, nawilżenie i gładkość, a zarazem nie uszkodzi włosów. Jak to wygląda w praktyce? W pierwszym etapie OMO - w zależności od kondycji włosów - nakładamy na włosy poniżej uszu odżywkę proteinową bądź humektantową. Następnie, kiedy odżywka w dalszym ciągu jest na włosach, delikatnie, bez zbędnego tarcia należy umyć skórę głowy. Po spłukaniu czas na nałożenie drugiej odżywki na włosy. Kluczowe jest jednak to, żeby nie nakładać tej samej odżywki przed i po myciu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Równowaga PEH dla pięknych włosów

Niezwykle istotna dla pięknych włosów jest także równowaga składnikowa. Dla zdrowego wzrostu włosy potrzebują kompletu składników odżywczych: protein, emolinetów i humektantów (PEH), których balans wygładzi włos, domknie łuskę czy wydobędzie skręt. Pielęgnacja oparta na równowadze PEH pozostawia włosy w idealnej kondycji - efekt to błyszczące, sypkie, miękkie i elastyczne, wyglądają zdrowo, nie kruszą się i nie łamią.

OnlyBio Stories, czyli OMO bez tajemnic

Pielęgnacja włosów metodą OMO sprawia, że włosy dają z siebie wszystko, co najlepsze, a z czasem robią się mniej wymagające. Warto więc wprowadzić ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Metoda OMO nie jest trudna w zastosowaniu, ale jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Aby dawała jak najlepsze efekty, warto sięgnąć po wsparcie, oparte na indywidualnym podejściu! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów i chcesz wiedzieć więcej o metodzie OMO i nie tylko, skorzystaj z eksperckiej pomocy. Znajdziesz ją w pierwszej na polskim rynku beauty bezpłatnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zbudowanie swojego spersonalizowanego programu pielęgnacji włosów - OnlyBio Stories.

Tutaj nie tylko poznasz podstawy OMO, dowiesz się, jak poprawnie myć włosy tą metodą, czy jaką wybrać do niej odżywkę, ale i wiele więcej. To aplikacja, która umożliwia również stworzenie indywidualnego planu pielęgnacji włosów na każdy dzień. Taki plan, opracowany z najwyższą starannością, w którym żaden produkt nie pojawia się przypadkowo, pomoże właściwie zadbać o skórę głowy, włosy i osiągnąć cele pielęgnacyjne.

Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories
https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Poznaj metodę OMO z aplikacją OnlyBio!
Metoda OMO to rytuał, który wprowadza pielęgnację włosów na wyższy poziom i przynosi spektakularne efekty. Pod tym skrótem kryją się słowa: odżywka-mycie-odżywka, co oznacza, że ta metoda opiera się o minimum trzy produkty, w którym kluczową rolę, obok szamponu, odgrywają aż dwie odżywki. OMO to także sekret pięknego wyglądu i doskonałej kondycji włosów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe