Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dziecko z potencjałem - książka dla rodziców

Jeśli jesteś rodzicem, który chce poznać swoje dziecko jeszcze lepiej i wzmacniać jego talenty oraz rozwój mentalny to książka Anny Piasecznej pt. „Dziecko z potencjałem” jest dla ciebie pozycją obowiązkową. Nowe uzupełnione wydanie książki ukazało się właśnie nakładem wydawnictwa Rowińska Business Coaching.
Każde dziecko ma unikatowy potencjał „Dziecko nie po to przychodzi na świat, żeby spełniać oczekiwania twoje albo innych ludzi. Dziecko po to przychodzi na świat, żeby realizować swój plan, swoją misję”. To jedno z tych zdań, które warto podkreślić nie tylko w książce, ale też w sposobie w jaki postępujemy i komunikujemy się z naszym dzieckiem.

Anna Piaseczna, autorka książki, terapeutka, twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child, jest mentorką dzieci, która z niezłomną uważnością i kreatywnością wskazuje rodzicom drogę do wydobycia potencjału swojego dziecka i pokazuje, jak ochronić je przed własnymi niezrealizowanymi marzeniami i potrzebami z własnego dzieciństwa. Zrozum siebie w relacji z dzieckiem Wiele rodziców chce, aby ich dzieci były w przyszłości spełnione, pewne siebie i po prostu szczęśliwe. Inwestują w zajęcia dodatkowe, kreatywne zabawki i pomoce naukowe. Angażują się we wspólnie spędzany czas i starają się przekazać swoją miłość, a gdy pojawiają się wyzwania wychowawcze, jeszcze bardziej koncentrują się na dziecku i to w nim szukają przyczyny tych wyzwań i problemów.

Jak podkreśla autorka „Dziecka z potencjałem” rodzice rzadko szukają przyczyn tych wyzwań wychowawczych również w sobie, czyli w sposobie, w jaki postrzegają świat i swoją rolę w społeczeństwie, oraz przekonaniach i wzorcach, które nieświadomie przekazują swoim dzieciom. A to właśnie zrozumienie siebie i swojego dzieciństwa pomaga nam w byciu świadomym rodzicem, który towarzyszy dziecku w odkrywaniu jego misji i wspiera je w uzyskaniu niezbędnych kompetencji, aby dzięki wiedzy i postawie mogło tę misję wypełnić.

Dzięki tej książce odpowiesz sobie między innymi na tak ważne pytania:

• Jak ochronić własne dziecko przed własnymi niezrealizowanymi marzeniami i potrzebami z własnego dzieciństwa
• Jak wspierać dziecko w odkryciu i realizowaniu własnego potencjału
• Jak ułatwić dzieciom dzieciństwo?
• Jak zwiększać wiarę w siebie u dzieci?
• Jak duży wpływ mają słowa, które wypowiadasz do dziecka?

O autorce: Anna Piaseczna - twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child. Trenerka rozwoju osobistego. Terapeutka. Autorka książek o relacjach, wychowywaniu dzieci i wydobywania dziecięcego potencjału. Prowadzi konsultacje i treningi mentalne dla rodziców, kadry pedagogicznej oraz osób pracujących z dziećmi (m.in. lekarzy czy pielęgniarki). Prowadzi także sesje indywidualne z dzieckiem, a kilka razy w roku organizuje mental camps dla dzieci i młodzieży.

Jej książka „Dziecko z potencjałem” jest dostępna na stronie wydawnictwa Rowińska Business Coaching: https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ksiazka-dziecko-z-potencjalem-e-book-gratis-anna-piaseczna/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dziecko z potencjałem - książka dla rodziców
Jeśli jesteś rodzicem, który chce poznać swoje dziecko jeszcze lepiej i wzmacniać jego talenty oraz rozwój mentalny to książka Anny Piasecznej pt. „Dziecko z potencjałem” jest dla ciebie pozycją obowiązkową. Nowe uzupełnione wydanie książki ukazało się właśnie nakładem wydawnictwa Rowińska Business Coaching.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe