Sobota, 2 marca 2024r. Halszki, Heleny, Karola
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowa kolekcja biżuterii ViaAroma - „JESTEM…”

Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” to oryginalna propozycja z wartościowym przesłaniem dla kobiet: „Bądź, kim zechcesz, bądź sobą. Jesteś wyjątkowa!” Jej unikatowość dostrzegamy już w nazwie, która pozostaje otwarta. Każda posiadaczka naszyjnika czy bransoletki może po swojemu nazwać swoją ulubioną biżuterię.
Wystarczy dopowiedzieć dalszą część do „JESTEM…”

Kolekcja ma zachęcać kobiety do większej wiary w siebie, dodawać odwagi i poczucia wyjątkowości. Bo każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna! „JESTEM...”

Kolekcja „JESTEM…”

ViaAroma ma za zadanie inspirować kobiety do określenia i docenienia siebie, swoich wysiłków i sukcesów. Stawia pytanie - „kim jestem?” Zachęca do uświadomienia sobie swojej siły, docenienia doświadczeń i osiągnięć.

„JESTEM…” Siłą. Odwagą. Inspiracją. Wiedzą. Pięknem. Energią. „JESTEM…” kobietą!


Ażurowa biżuteria „JESTEM...” z delikatnym abstraktem kreski oddaje lekkość i zwiewność kobiety, jej subtelność, a jednocześnie siłę i wyjątkowość. Każda kobieta może wyrazić swoją osobowość sięgając po naszyjnik lub bransoletkę w wybranym kolorze, dopasowując pady do stylizacji, a także wybierając swój ulubiony zapach z szerokiej gamy olejków eterycznych ViaAroma. Nazywając po swojemu tak skomponowaną biżuterię każda z nas może poczuć się wyjątkowa i niepowtarzalna!

Przesłanie tej kolekcji to zachęcenie kobiet do większej wiary w siebie, w to, co robią i kim są oraz do swobodnego wyrażania własnej osobowości. Wystarczy kilka kropli olejku eterycznego naniesionego na wkładkę, wykonaną z wysoko - chłonnej tkaniny, aby tchnąć w biżuterię nowy wymiar: aromaterapii.

Ażurowy, delikatny wzór umożliwia subtelne uwalnianie olejku eterycznego i otaczanie się ulubionym aromatem. W zestawie z naszyjnikiem lub bransoletką znajduje się 5 różnokolorowych padów do nasączania i 2 mini olejki eteryczne (2 ml każdy). Bransoletkę tworzy część ozdobna, przykręcana do korpusu, przez który dwukrotnie przewleka się skórzany pasek. Ręcznie wykonane paski dostępne są w całej gamie barw. Naszyjnik występuje w różnych wariantach kolorystycznych i długościach. Dzięki tej różnorodności można dopasować biżuterię do dowolnej stylizacji.

 


Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” została stworzona, by dodawać energii obrazem i otaczać pięknem aromatów!


Ceny: Zawieszka Zapachowa „JESTEM…”

w kolorze złotym - 247 zł
w kolorze srebrnym lub czarnym - 212 zł;

Bransoletka Zapachowa „JESTEM...”
w kolorze złotym - 247 zł
w kolorze srebrnym – 212 zł.

W zestawie z biżuterią znajdują się naturalne olejki eteryczne (2 x 2 ml): z pomarańczy (najskuteczniejszy antydepresant!) oraz mieszanka olejków Ona (stworzona specjalnie dla kobiet, wspierająca równowagę hormonalną organizmu) oraz 5 różnokolorowych wkładów (padów) do nasączania.

Sprzedaż produktów: viaaroma.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowa kolekcja biżuterii ViaAroma - „JESTEM…”
Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” to oryginalna propozycja z wartościowym przesłaniem dla kobiet: „Bądź, kim zechcesz, bądź sobą. Jesteś wyjątkowa!” Jej unikatowość dostrzegamy już w nazwie, która pozostaje otwarta. Każda posiadaczka naszyjnika czy bransoletki może po swojemu nazwać swoją ulubioną biżuterię.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe