Sobota, 21 maja 2022r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Funzeum - największe muzeum dobrej zabawy

Funzeum to nowe miejsce na mapie Polski, które wolno zwiedzać na własnych zasadach. Poznając magiczny świat nietuzinkowych ekspozycji można doświadczyć magii kolorów i świateł oraz przeżyć prawdziwą przygodę dzięki interaktywnym instalacjom.
Zupełnie nowy obiekt rozrywkowo - edukacyjny ma za zadanie przede wszystkim zachęcić do eksploracji i dobrej zabawy. Można całkowicie ponieść się fantazji i uwolnić swoją kreatywność, a przy okazji sporo dowiedzieć. 4 tys. metrów kwadratowych, ponad 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach pozwala ciekawie spędzić czas, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Wśród dostępnych scenerii magicznej wystawy znajdzie się m.in.: fluorescencyjny las, planeta przerośniętych kwiatów czy sala księżycowa wraz z innymi planetami. Jednym z zaskakujących elementów, udostępnionych w obiekcie będzie na przykład największe w Polsce pianino podłogowe, mierzące prawie 12 metrów długości.

Już na wejściu można wszystko, a jedynym zakazem jest zakaz zakazywania. Na obszernej powierzchni można wykonać nietuzinkowe zdjęcia na potrzeby mediów społecznościowych. Można dotykać, poruszać obiekty i zobaczyć jaką moc ma odpowiednio ustawione światło czy kolory kreując niezwykłą rzeczywistość.

 


- Chcieliśmy stworzyć miejsce dla osób poszukujących niestandardowych form spędzania czasu. To ciekawa przestrzeń zarówno dla całych rodzin, dzieci czy nastolatków. Wykorzystując nowoczesną technologię cyfrową, chcemy zaoferować odwiedzającym niezwykłe efekty wizualne i doświadczenia. Od złudzeń optycznych po wizualne projekty. Funzeum to miejsce całkowicie nieprzewidywalne, które pobudza ciekawość i wciąga w dobrą zabawę. –
wyjaśnia Adam Wicher, CEO Funzeum.

Otwarcie planowane jest na początku przyszłego roku. Funzeum mieści się w Gliwicach w kompleksie C.H. Europa Centralna będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 do 21.00. Wystawy można zwiedzać bez wcześniejszej rezerwacji. Zastosowane zostaną wszelkie zasady sanitarne.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Funzeum - największe muzeum dobrej zabawy
Funzeum to nowe miejsce na mapie Polski, które wolno zwiedzać na własnych zasadach. Poznając magiczny świat nietuzinkowych ekspozycji można doświadczyć magii kolorów i świateł oraz przeżyć prawdziwą przygodę dzięki interaktywnym instalacjom.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe