Sobota, 23 października 2021r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Neuronauki w projektowaniu. Szkolenie

Po wielu miesiącach spędzonych w domach, wreszcie możemy powrócić do bezpośrednich spotkań. Marka FLOKK zaprasza architektów i projektantów do udziału w wyjątkowym szkoleniu. Gościem specjalnym będzie Natalia Olszewska – ekspertka w dziedzinie neuronauki w projektowaniu. Szkolenie odbędzie się w czwartek 24.06 o godzinie 10.00 w showroomie FLOKK.
Przekładanie ludzkich uczuć, myśli i potrzeb na język architektury, to najważniejsze zadanie każdego, kto zajmuje się projektowaniem. To człowiek i jego dobrostan znajdują się w centrum współczesnej architektury. Jak do tego zadania wykorzystać neuronaukę? Jak na podstawie tej dziedziny kształtować decyzje? W jaki sposób może ona usprawnić proces projektowy?

Podczas szkolenia w showroomie FLOKK na te i inne pytania odpowie Natalia Olszewska, specjalizująca się w teorii i praktyce z obszaru projektowania w oparciu o neuronauki i dane naukowe. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała m.in. współpracując ze studiem Hume, awangardowym studiem architektury i urbanistyki założonym przez Itai Palti. Konsultowała projekty dla dużych firm: Landsec, HKS, EDGE, Association of Children’s Museums, Google oraz dla klientów indywidualnych. W pracy łączy troskę o ludzi i ich dobrostan z wieloletnią pasją do architektury. Jej zainteresowania zawodowe ogniskują się wokół zagadnień związanych z wpływem architektury na różne aspekty naszego życia.

- Sięgając po informacje z dziedziny neuronauk i tłumacząc je na język projektowania architektonicznego ogniskujemy naszą uwagę przede wszystkim na ludzkim doświadczeniu, a w następnej kolejności na obiekcie. Wiedza, którą dostarczają neuronauki na temat tego jak ludzie myślą, czują i działają, jak również stale rosnąca świadomość interakcji ze środowiskiem, powinna inspirować projektantów do wdrażania rozwiązań nastawionych na człowieka i poprawę jego dobrostanu - wyjaśnia ekspertka.

Szkolenie odbędzie się w showroomie FLOKK zaprojektowanym przez pracownię mode:lina. Wnętrze jest industrialne, ale utrzymane w ciepłych barwach i pełne naturalnych materiałów. Na pierwszy plan wysuwa się tu instalacja stworzona z oparć krzeseł. Takie otoczenie sprzyja twórczym projektom i przełamywaniu schematów.

Więcej na: https://www.flokk.com/pl-pl/poland
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Neuronauki w projektowaniu. Szkolenie
Po wielu miesiącach spędzonych w domach, wreszcie możemy powrócić do bezpośrednich spotkań. Marka FLOKK zaprasza architektów i projektantów do udziału w wyjątkowym szkoleniu. Gościem specjalnym będzie Natalia Olszewska – ekspertka w dziedzinie neuronauki w projektowaniu. Szkolenie odbędzie się w czwartek 24.06 o godzinie 10.00 w showroomie FLOKK.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe