Sobota, 2 lipca 2022r. Kariny, Serafiny, Urbana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Poznaj cudowny zabieg Infinity Shape

Wysmuklij sylwetkę i zredukuj cellulit. Widoczne rezultaty po 3 zabiegach! Dla kogo przeznaczone są zabiegi INFINITY SHAPE? Dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, pragnących poprawić kształt sylwetki, z luźną skórą na brzuchu, np. po ciąży, z obrzękami limfatycznymi oraz które chcą poprawić jędrność ciała.
Z tymi wszystkimi problemami bez trudu poradzi sobie Infiniti Shape.

Terapia tym urządzeniem przynosi szybkie, widoczne i trwałe efekty. Na czym polega wyjątkowość Infinity Shape? To wielofunkcyjne urządzenie najnowszej generacji do wyszczuplania, modelowania i ujędrniania ciała oraz biostymulacji i ujędrnianiu skóry na twarzy i ciele. Połączono cztery różne technologie o potwierdzonej skuteczności klinicznej.

Są to:

Głęboka kawitacja ultradźwiękowa
– oddziałuje na komórki tłuszczowe, redukuje otłuszczenia i modeluje ciało, wspomaga redukcję cellulitu

Radiofrekwencja – przenika na głębokość 5-15 mm, intensywnie pobudza metabolizm fibroblastów do produkcji kolagenu, odmładza, ujędrnia i zagęszcza skórę, poprawia jej elastyczność, poprawia ukrwienie tkanki i dotlenia komórki

„Zimny” laser biostymulacyjny o długości fali 665 nm – rozpuszcza tkankę tłuszczową na głębokość 5 mm w głąb skóry – przyspiesza metabolizm komórkowy, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych i przyspiesza rozkład nagromadzonego w adipocytach tłuszczu, zmniejsza cellulit

Masaż podciśnieniowy (drenaż limfatyczny) – usprawnia krążenie krwi i limfy, zmniejsza obrzęki, przyspiesza eliminację powstałych podczas zabiegu zbędnych produktów przemiany materii, eliminuje tkankę tłuszczową. Modeluje, ujędrnia i wygładza skórę.

Jak wygląda zabieg Infinity Shape?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Pacjentka nie potrzebuje specjalnego kombinezonu, co wyraźnie zmniejsza koszt zabiegu. Radiofrekwencja wyklucza bowiem stosowanie takiego ubrania, gdyż metalowe blaszki w głowicy muszą mieć bezpośredni kontakt ze skórą. Ciało pacjentki jest natomiast smarowane żelem, co zapewnia odpowiedni poślizg głowicy. W pierwszym etapie, który trwa zazwyczaj 15-20 minut mają zastosowanie ultradźwięki, do czego służy odrębna głowica.

W kolejnym etapie do zabiegu włączane są pozostałe technologie: radiofrekwencja, laser oraz masaż podciśnieniowy. Podczas masażu podciśnieniowego odczuwalne jest zasysanie skóry.

Dla niektórych osób taka sesja może być przyjemna, dla innych bolesna, zwłaszcza w miejscach większych zastojów limfatycznych lub zastałych złogów tłuszczowych. Jest to zależne najczęściej od rodzaju tkanki tłuszczowej, stopnia zaawansowania cellulitu oraz struktury morfologicznej tkanki.

Ponadto każdy z nas ma inny próg bólu, dlatego trudno stwierdzić, gdzie jest jego granica. Warto jednak wiedzieć, że osoba wykonująca zabieg może sterować urządzeniem w taki sposób, by ograniczyć ewentualny ból. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, czasem mogą wystąpić miejscowo niewielkie siniaki.

Zabieg Infinity Shape trwa około 40-50 minut. Już po jednym zabiegu zauważalne jest ujędrnienie skóry. Po trzech, czterech zabiegach obwód ciała jest mniejszy. Trzeba jednak pamiętać, że Infinity Shape najlepsze efekty przynosi w połączeniu z lekkostrawną dietą i ruchem. Zalecane jest picie minimum 1,5 płynów dziennie (niegazowana woda lub herbaty ziołowe). To przyspieszy usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn. Po zakończeniu serii zabiegów warto wykonać 1 sesję miesięcznie dla utrzymania efektu. Wtedy układ limfatyczny zachowa odpowiedni poziom pobudzenia, konieczny do utrzymania efektów kuracji.

Efekty, jakich można oczekiwać po działaniu Infinity Shape:


• Ujędrnienie skóry twarzy i ciała
• Poprawa elastyczności i napięcia
• Poprawa ogólnej kondycji i wyglądu skóry
• Wyeliminowanie toksyn i nadmiaru wody w organizmie
• Modelowanie i wyszczuplanie ciała
• Redukcja cellulitu
• Redukcja lokalnych otłuszczeń, nadmiaru tkanki tłuszczowej
• Kształtowanie sylwetki u pacjentów po liposukcji

Przeciwwskazania do zabiegów Infinity Shape:

• choroby nowotworowe (zabieg jest możliwy po 5 latach od zakończeniu terapii)
• ciąża i karmienie piersią
• leki i zioła fotoczułe (np. dziurawiec)
• łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
• ostre choroby wątroby i nerek
• przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
• stany zapalne i choroby infekcyjne
• epilepsja
• wszczepiony rozrusznik serca

https://www.saskamed.pl/

https://www.saskamed.pl/modelowanie-ciala/

Dystrybutor:
https://pandamedical.co/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Poznaj cudowny zabieg Infinity Shape
Wysmuklij sylwetkę i zredukuj cellulit. Widoczne rezultaty po 3 zabiegach! Dla kogo przeznaczone są zabiegi INFINITY SHAPE? Dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, pragnących poprawić kształt sylwetki, z luźną skórą na brzuchu, np. po ciąży, z obrzękami limfatycznymi oraz które chcą poprawić jędrność ciała.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe