Środa, 18 wrzesnia 2019r. Ireny, Irminy, Stanisława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kongres Kobiety o Kobietach już w czerwcu

Redakcja magazynu Imperium Kobiet i wydawca książki „Kobiety o Kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Kongresie „Kobiety o Kobietach”, który odbędzie się 13 czerwca w Białymstoku. Wśród prelegentek m.in. aktorka Anna Korcz i autorka książki – Ilona Adamska. – Kongres skierowany jest głównie do kobiet (choć panowie są również mile widziani) zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. To także wydarzenie adresowane do pań, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat płci pięknej. Wraz z prelegentami będziemy chcieli odpowiedzieć na pytania, jak budować relacje (nie tylko biznesowe), jak uwierzyć w siebie, jak zadbać o swój wizerunek, czym różni się mózg kobiety od mózgu mężczyzny. Ponadto wraz z Anną Korcz i Dorotą Lange opowiemy o najnowszej książce „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Dowiemy się, czy faktycznie istnieje coś takiego jak „solidarność jajników”, czego kobiety w sobie nie lubią, czego zazdroszczą, a za co podziwiają inne panie. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni Kongresu.

Wśród fantastycznych prelegentek, które z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie (m.in. Anna Urbańska, Katarzyna Kobiela, Magdalena Sadłowska, Dorota Lange), aktorka Anna Korcz oraz autorka książki „Kobiety o kobietach…” – Ilona Adamska.

Wydarzenie połączone jest z targami, podczas których wyselekcjonowane marki zaprezentują swoje produkty i usługi.

AGENDA SPOTKANIA:

16.30-16.40 – Powitanie Uczestników

16.45 – 17.30 – Wykład Anny Urbańskiej pt. „Mózg kobiety. Mózg mężczyzny. Czy da się razem żyć?”

17.30 – 18.15 – Wykład Katarzyny Kobieli pt. „Wizerunek kobiety w biznesie”

18.15 – 18.30 – Przerwa kawowa

18.30-19.15 – Wykład Magdaleny Sadłowskiej pt. „Oddawaj mój pantofelek” (czyli o tym, jak budować pewność siebie i nie czuć się Kopciuszkiem)

19.15-20.00 – Panel dyskusyjny „Kobiety o Kobietach” w którym udział wezmą Ilona Adamska, Dorota Lange i Anna Korcz (promocja książki „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”)

20.00-20.30 – Konkursy z nagrodami, pokaz mody

Bilety na Kongres w cenie 65.00 zł do nabycia na stronie WWW.EKOBILET.PL.

(https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/kongres-kobiety-o-kobietach-bialystok-30483/357810-bilety)

Patronat medialny nad Kongresem objęli: Obcasypodlasia.pl, Białystokonline.pl, Dzień Dobry Białystok.pl, Feszyn.com, Vitwoman.pl, Law Business Quality, Be-art.pl, Planetakobiet.com.pl, Przedsiębiorcza Kobieta Białystok.

Partnerzy wydarzenia: Restauracja Kawelin, Kumazu, Make up Academy by Dorota Lange, Social Place.

Więcej o miejscu spotkania: https://www.facebook.com/RestauracjaKawelin/.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kongres Kobiety o Kobietach już w czerwcu
Redakcja magazynu Imperium Kobiet i wydawca książki „Kobiety o Kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Kongresie „Kobiety o Kobietach”, który odbędzie się 13 czerwca w Białymstoku. Wśród prelegentek m.in. aktorka Anna Korcz i autorka książki – Ilona Adamska.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe