Sobota, 6 lutego 2016r. Amandy, Bogdana, Doroty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Sex wzmacnia związek!

Są pary, które czerpią ze zbliżeń mnóstwo radości i są wspaniałymi kochankami. Jak oni to robią? Przeczytaj uważnie nasz tekst a dowiesz się wszystkiego! Skąd u niektórych par takie zafascynowanie seksem? Ważne pytanie, szczególnie, jeśli w waszej sypialni ostatnio nie dzieje się nic ekscytującego. A zatem, nie ma co zwlekać z odpowiedzią. Te pary uwielbiają się kochać, ponieważ...

Potrafią dawać rozkosz
Nie chodzi o to, by każde z was myślało wyłącznie o przyjemności drugiej strony. Jeżeli jednak pragniecie być dla siebie atrakcyjnymi kochankami, to powinniście starać się wzajemnie zaspokajać swoje erotyczne pragnienia. Namiętni kochankowie często zadają sobie pytania: „O czym on/ona marzy?” „Za jakimi pieszczotami przepada?”. Wiedzą, że dawanie rozkoszy nie wyklucza własnej przyjemności, lecz ją potęguje. Ludzie świadomi tego, potrafią też mówić o własnych potrzebach.

Rady:
* Powiedz partnerowi, że chciałabyś znać jego pragnienia, aby móc je lepiej zaspokajać. Zdradź mu również własne sekrety – np., czy wolisz kochać się szybko, czy przeciwnie – marzysz o pieszczotach długich i powolnych.
* Krępujesz się mówić ukochanemu, co ci się w łóżku podoba, a co nie? Użyj mowy ciała. Na przykład, gdy partner jest na dobrej drodze, przytul się do niego mocniej, a kiedy błądzi – pokieruj jego dłonią. Rosnące podniecenie możesz też sygnalizować westchnieniami i okrzykami – wydawanymi, gdy on pieści szczególnie wrażliwe miejsca. Takie reakcje budzą jeszcze silniejsze pożądanie!

Szukają okazji do zbliżeń
Choć macie na głowie mnóstwo spraw – na miłość musicie umieć znaleźć czas. Obowiązki oczywiście są ważne, ale seks także.Pary, które lubią się kochać, nigdy nie zrezygnowałyby z romantycznego wieczoru tylko dlatego, że trzeba np. odkurzyć mieszkanie. Co więcej, nawet pośród nawału codziennych obowiązków są w stanie znaleźć okazję do miłosnych figli. Jeśli zaś padają ze zmęczenia – idą wcześnie spać, ale budzik nastawiają na taką godzinę, by rano mieć czas na słodkie przytulanki.

Rady:

* Całą waszą energię pochłania praca i wychowywanie dzieci? Umówcie się, że np. w co trzeci weekend podrzucicie pociechy na noc do dziadków. Przekonacie się, że już samo oczekiwanie na TEN dzień stworzy między wami wspaniały nastrój erotyzmu…
* Starajcie się, by myśli o kłopotach finansowych czy stresującym zebraniu w pracy nie miały wstępu do waszej sypialni. W łóżku koncentrujcie się tylko na swojej przyjemności, a nie na frustrujących dyskusjach.
* Jeśli nie macie ochoty się kochać, nie bójcie się powiedzieć „nie”. Dajcie również prawo do odmowy partnerowi. Starajcie się jednak załatwić sprawę delikatnie. Propozycja: „Odłóżmy to na jutro” zabrzmi lepiej niż uwaga: „Dziś nici z seksu, bo mi się nie chce”.

Uruchamiają wyobraźnię
Nie musicie prześcigać się w wymyślaniu pozycji miłosnych, czy zapełniać szuflady erotycznymi gadżetami. By jednak w pełni cieszyć się seksem, od czasu do czasu warto zaproponować coś nowego. Prawdziwi fani seksu nie wiedzą, co to nuda w sypialni. Chętnie kochają się w miękkiej pościeli, ale równie dobry jest dla nich brodzik w łazience, fotel czy stół w kuchni. Choćby dla urozmaicenia. Często wybierają pozycję klasyczną, do której przywykli, jednak są też otwarci na inne erotyczne „konstelacje”. Jak ognia unikają rutyny, bo zdają sobie sprawę, że jeśli seks zawsze jest taki sam, szybko powszednieje.

Rady:
* Wprowadzajcie nowe podniety. Jeśli np. zawsze kochacie się w łóżku i po ciemku, zdecydujcie się na miłość przy zapalonym świetle, np. na dywanie. Dzielcie się zmysłowymi pomysłami! Możecie np. wkładać sobie rano do kieszeni erotyczne liściki z opisem tego, na co macie ochotę po powrocie do domu. Albo udawać, że właśnie się poznaliście i zachowywać się tak, jak na pierwszej randce.
* Odważnie realizujcie szalone pomysły. Gra wstępna w kuchni? A dlaczego nie? Także pieszczoty pod prysznicem czy przed lustrem mogą wam dostarczyć zupełnie nowych wrażeń.
* Rozgrzewajcie umiejętnie swoje zmysły. Pamiętaj, twoja skąpa bielizna, namiętne pocałunki czy wspólne oglądanie erotycznych filmów to dla ukochanego wspaniałe zachęty do seksu. Dla odmiany gruba warstwa tłustego kremu na twojej twarzy, stara wyciągnięta podomka czy pilot od telewizora w łóżku łatwo mogą odebrać chęć na pieszczoty.

Nie skąpią sobie czułości
Kiedy ostatnio obdarzyliście się komplementem, byliście razem na romantycznym spacerze czy wymieniliście między sobą miłosne SMS-y? Nie pamiętacie? Szybko nadróbcie zaległości! Wspaniali kochankowie przy każdej sprzyjającej okazji obdarzają się ciepłymi słowami i gestami. Sprawiają sobie też inne drobne przyjemności. To wzmacnia więzi i rozpala zmysły.

Rady:
* Powiedz partnerowi, że wciąż masz w pamięci chwile, gdy przynosił ci śniadanie do łóżka. Machnij ręką na słabostki, które czasem cię denerwują, przypomnij sobie, co lubisz w swoim mężczyźnie. I pamiętaj, że najszczęśliwszymi parami są te, które ze sobą najwięcej rozmawiają!
* Kiedy jesteście w domu, nie zaszywajcie się w osobnych pokojach, jak najwięcej przebywajcie razem. Czasem ugotuj ukochanemu jego ulubioną potrawę. Nie zapomnij mu podziękować, gdy rozprawi się ze stertą brudnych naczyń. Podpowiedz mu, jak wielką przyjemność sprawiłyby ci dane bez okazji kwiaty czy zaproszenie do kina.

Lubią godzić się w łóżku
Postarajcie się, by sprzeczki nigdy nie wpływały na wasze życie intymne. Złość w sypialni zabija erotyzm! Parom, które w swoich ramionach zapominają o całym świecie, też zdarzają się nieporozumienia. Nie traktują jednak one seksu jako karty przetargowej lecz fundują sobie rozkosz na zgodę.

Rady:
* Szukajcie argumentów za tym, by się kochać. On powiedział, że sexy wyglądasz w dżinsach? Poczułaś, że on użył wody kolońskiej, którą dostał od ciebie? Zachętą do miłosnych igraszek może być nawet taki drobiazg.
* Udany seks wymaga wzajemnego zrozumienia i szacunku. Porównania do „eks” i krytyczne uwagi świadczą o braku taktu i nastrajają do kłótni.

Źródło: Przyjaciółka, www.polki.pl
fot. Mat. prasowe
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Sex wzmacnia związek!
Są pary, które czerpią ze zbliżeń mnóstwo radości i są wspaniałymi kochankami. Jak oni to robią? Przeczytaj uważnie nasz tekst a dowiesz się wszystkiego!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Uwielbiam gdy mój facet nie szczędzi mi czułości i codziennie mówi mi, że jestem naj, piękna, kochana...
ewa 2010-02-20 23:07:53
Oczywiście, że sex dopełnia i umacnia związek. To oczywiste!!!!!
Gabi34 2009-05-04 09:45:55


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2016 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe