Piątek, 18 października 2019r. Hanny, Klementyny, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Innowacyjny program motywacyjny

Nie tylko dorośli potrzebują coachingu. Wsparcia w samorealizacji oraz rozwoju osobistym szuka również młodzież. Wychodząc z tego założenia pisarka i motywatorka Małgorzata Kapuściak stworzyła jedyny taki projekt w Polsce - "Rozwiń w sobie motyla"! Znamy szczegóły! Przeczytaj artykuł naszej dziennikarki - Joanny Bielas.
Każdego dnia współczesna młodzież styka się z wieloma problemami: narkotyki, dopalacze, wyizolowanie z grupy rówieśniczej, czego konsekwencją może być prześladowanie, niebezpieczeństwa, jakie czyhają w Internecie - to tylko kilka z licznych zagrożeń.

Każdy rodzic chce oczywiście ustrzec swoje dorastające dziecko przed popełnieniem błędów, jednak nie każdy wie, jak tego dokonać. Okres dorastania nie sprzyja bowiem porozumieniu międzypokoleniowemu, co boleśnie odczuwają zwłaszcza rodzice, którzy wcześniej mieli świetny kontakt z dzieckiem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że dla nastolatków mama i tata przestają być autorytetami. "Wyrocznią" stają się natomiast rówieśnicy i idole, a nie trzeba chyba podkreślać, że nie zawsze stanowią oni godny wzór do naśladowania...

Jeszcze do niedawna młodzież szukająca w swym życiu punktu odniesienia i drogowskazu nie mogła liczyć na solidne wsparcie, jakie otrzymują np. uczestniczący w profesjonalnych sesjach szkoleniowych dorośli: przedsiębiorcy, młode matki, osoby chcące wrócić na rynek pracy itp. Na szczęście sytuacja uległa zmianie dzięki pisarce Małgorzacie Kapuściak i jej projektowi "Rozwiń w sobie motyla"!

Autorka doskonale zna problemy współczesnych nastolatków nie tylko z teorii, lecz przede wszystkim z praktyki, od dawna prowadzi bowiem spotkania w szkołach i ośrodkach dla młodzieży. Forma tych spotkań daleka jest od nudnych pogadanek, podczas których młodzi ludzie są "straszeni" negatywnymi skutkami spożywania alkoholu czy palenia papierosów. Zamiast tego młodzież zyskuje wsparcie, motywację i bezcenną inspirację oraz kierunkowskaz działania.

Podczas spotkań autorka robi wszystko, by zniknął dystans i bariery. Symbolicznym przełamaniem lodów jest fakt, że na spotkania Małgorzata Kapuściak nigdy nie zakłada szpilek, a zawsze trampki, dzięki czemu dosłownie i w przenośni "wchodzi w buty" młodych ludzi.

Owocem wszystkich doświadczeń autorki jest książka "Dziewczyna w trampkach" - jedyna tego typu pozycja łącząca szkolenie motywacyjne z powieścią dla młodzieży. Wartka, wciągająca fabuła i adresowane bezpośrednio do czytelnika pytania aktywizują odbiorcę oraz zmuszają go do porównania własnych doświadczeń z przeżyciami głównej bohaterki, czego dowodzą pełne uznania opinie czytelników i rekomendacje uczestników szkoleń, jakie znajdują się na stronie autorki: www.dziewczynawtrampkach.pl

"Rozwiń w sobie motyla" autorstwa Małgorzaty Kapuściak to unikatowy program szkoleniowy dla młodzieży, którego innowacyjna formuła przyciąga czytelników: zarówno nastolatków, jak również ich rodziców. Dzięki temu ci pierwsi zyskują wsparcie i niezbędną motywację, a drudzy mogą zrozumieć trudny świat młodych ludzi...
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Innowacyjny program motywacyjny
Nie tylko dorośli potrzebują coachingu. Wsparcia w samorealizacji oraz rozwoju osobistym szuka również młodzież. Wychodząc z tego założenia pisarka i motywatorka Małgorzata Kapuściak stworzyła jedyny taki projekt w Polsce - "Rozwiń w sobie motyla"! Znamy szczegóły! Przeczytaj artykuł naszej dziennikarki - Joanny Bielas.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe