Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Marika Krajniewska z Nagrodą Specjalną

1. lutego w klimatycznych wnętrzach Monta Bistro & Bar odbył się finał konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016 zorganizowanego przez wydawcę portalu Planetakobiet.com.pl - Ilonę Adamską. Do plebiscytu zgłoszono 13 książek w 8 kategoriach. Dominowały powieści, książki związane z rozwojem osobistym oraz biografie. W skład jury konkursu zasiadła aktorka Paulina Holtz, Ilona Adamska, Honorata Dyjasek i dr Ewa Hartam. Jedną z nagrodzonych autorek została Marika Krajniewska. Jej książka Białe Noce zauroczyła redakcyjne jury, które postanowiło przyznać pisarce Nagrodę Specjalną.

Marika Krajniewska i jej lekkie i interesujące pióro ma coraz więcej czytelników. Ostatnia książka „ Białe noce” spotyka się z dużym zainteresowaniem także ze strony blogerów i mediów. Marika Krajniewska ma na swoim koncie inne znakomite książki, m.in. „Papierowy Motyl”, „Zapach malin”, „Za zakrętem”, „Pięciu”, „Okno”, i „Schronisko”.

Marika Krajniewska to także założycielka wydawnictwa i Fundacji „Papierowy Motyl”, od lat wydaje także swoje książki. Dziennikarka, tłumacz, kobieta spełniona. Autorka krótkometrażowego filmu „Głód”. Nominowana w plebiscycie Osobowość Roku 2016, nie tylko za talent pisarski, ale także za kreowanie kultury czytania swoimi oczami i rozbudzanie wyobraźni czytelników.

Finał konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016 połączony był z 11. urodzinami wydawnictwa I.D.MEDIA oraz otwarciem nowego portalu dla mężczyzn - W MĘSKIM KRĘGU.PL. Na imprezie pojawiło się ponad 60 osób, wśród nich m.in. aktorka Ania Powierza, znany prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski oraz popularna blogerka modowa Magdalena Antosiewicz.

fot. Piotr Wroniewicz
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Marika Krajniewska z Nagrodą Specjalną
1. lutego w klimatycznych wnętrzach Monta Bistro & Bar odbył się finał konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016 zorganizowanego przez wydawcę portalu Planetakobiet.com.pl - Ilonę Adamską. Do plebiscytu zgłoszono 13 książek w 8 kategoriach. Dominowały powieści, książki związane z rozwojem osobistym oraz biografie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wielkie gratulacje
Gabrysia 2017-02-05 11:10:59


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe