Poniedziałek, 11 grudnia 2023r. Biny, Damazego, Waldemara
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowa sesja do kalendarza Kasi Paskudy

Za nami wyjątkowa sesja fotograficzna z udziałem Kobiet Sukcesu. Efekt prac inicjatorki i autorki zdjęć Katarzyny Paskudy można będzie podziwiać w kalendarzu „Szlachetna Kobieta 2017”. To już druga edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia - pełnego zmysłowych zdjęć ikon świata mediów i biznesu.
Udział w nim wzięły Jolanta Borowiec - dyrektor Polsat Cafe, Renata Dancewicz, Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Izabela Janachowska, Majka Jeżowska, Aleksandra Kisio, Paulina Krupińska, Magdalena Ogórek, Teresa Rosati, dr n. med. Irena Walecka i Monika Zamachowska.

Sesja trwała trzy dni i odbyła się w warszawskim hotelu Bellotto. Podczas realizacji kalendarza Kasia Paskuda przeprowadziła również zarejestrowane kamerą wywiady z każdą z uczestniczek oraz przygotowała film z backstage sesji zdjęciowej, który niebawem będzie dostępny na stronie www kalendarza i stronach mediów wspierających inicjatywę. O wieczorową stylizację bohaterek zadbała jedna z uczestniczek - Teresa Rosati. Klimatyczną scenografię wykonała ceniona architekt Edyta Skłodowska-Bulge. Piękne makijaże powstały we współpracy z firmą INGLOT, fryzury gwiazdom wykonał Sławek Oborski, biżuterię zapewniła marka Pierre Lang a obuwie 3i. Kondycją skóry tuż przed sesją zaopiekowały się firma BTL Polska oraz Noble Health. Zyski ze sprzedaży kalendarza zostaną przekazane na rzecz Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Katarzyna Paskuda
- autorka kalendarza, zawodowo związana jest ze światem sztuki i show biznesu. Fotograf, aktorka, redaktor prowadząca magazynu Photo Culture, przeznaczonego dla ludzi ceniących piękno, sztukę, miłośników fotografii. Od 2011 roku główny fotograf magazynu Gentleman, oraz autorka i prezenterka programu „To! FoToTerapia” https://www.youtube.com/watch?v=bVjznquRdvs.

Jej fotografie były wystawiane m.in: podczas tegorocznych międzynarodowych targów sztuki IAF Warsaw 2016, w tym roku również miała wystawę w wyjątkowej scenerii molo w Juracie, której efekty można obejrzeć min. na stronie http://photoculture.pl/26_WYDARZENIA/98_Wystawa__Paskuda_Photography. Fotografia to jej pasja. Robiąc to co kocha, wykorzystując swoją rozpoznawalność i pozytywną energię, postanowiła zrobić coś w szczytnym celu. Stworzyła ideę Kalendarza SZLACHETNA KOBIETA http://www.szlachetnakobieta.com.

Ubiegłoroczną edycję „Myśl o biuście” z której dochód przeznaczony był na rzecz fundacji Rak n`Roll swoją obecnością wsparły Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Kowalczyk, Anna Korcz, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel, Maria Rotkiel.

Inicjatorce zależy na tym, aby głośno mówić o problemach chorób kobiecych – tym razem narządów rodnych. Chce, aby przekaz dotarł do jak największej liczby odbiorców. Na obecną chwilę niestety aż ok 60 proc. przypadków raka szyjki macicy rozpoznaje się w Polsce zbyt późno. To dlatego zyski ze sprzedaży kalendarzy zostaną przekazane na rzecz Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Polecamy zakup kalendarza, który będzie dostępny w listopadzie na stronie Szlachetna Kobieta.pl oraz PhotoCulture.pl i zachęcamy do wsparcie idei SZLACHETNEJ KOBIETY. Kupno kalendarza to nie tylko piękny gest, ale również inwestycja we własne dobre samopoczucie – zdjęcia zrobione przez Kasię Paskudę to prawdziwa uczta dla oka.

- Zależy mi na pokazaniu kobiety silnej, dbającej o siebie, dbającej o swoje zdrowie. Swoją pracą zwracam się do kobiet z apelem, aby wykonywały badania profilaktyczne. Moim celem jest szerzenie świadomości na temat raka. Piękno i szlachetność kryje się w każdej z kobiet, nie można pozwolić, aby nadmiar obowiązków przyczynił się do zapominania o samych sobie i zaniechania badań profilaktycznych. Tą inicjatywą chciałabym mobilizować kobiety do wykonywania badań, aby zapobiec poważnym konsekwencjom unikania gabinetów lekarskich
– podsumowuje Kasia Paskuda.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 1,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowa sesja do kalendarza Kasi Paskudy
Za nami wyjątkowa sesja fotograficzna z udziałem Kobiet Sukcesu. Efekt prac inicjatorki i autorki zdjęć Katarzyny Paskudy można będzie podziwiać w kalendarzu „Szlachetna Kobieta 2017”. To już druga edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia - pełnego zmysłowych zdjęć ikon świata mediów i biznesu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

5.*****
Anonim 2016-10-25 22:32:51


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2023 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe