Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Męskie trendy na wiosnę - lato 2015

Choć zima za pasem - myślimy już o ciepłej wiośnie i lecie. Gładki dotyk, męskie rysy twarzy, zwiewność ruchu - to trendy na sezon wiosna/lato 2015. W modzie - podróż po epokach. To powrót do korzeni - zwiewnych stylizacji, które ubarwią i wpasują się w ciepły klimat. Co Twój partner powinien wiedzieć i jak się ubrać na wiosnę?
To czas dla tych mężczyzn, którzy bawią się kolorem, ale też umiejętnie dobierają części stroju. Warto pamiętać o tym, że kolory nie są zarezerwowane tylko dla Pań lub mężczyzn o ekstrawertycznym charakterze. Gdy mężczyzna nosi kolorowe ubranie z szykiem i zastosowaniem odpowiednich zasad, jest to przykład człowieka dobrze ubranego.

Koszule powinno się dobierać przede wszystkim mając na uwadze wady i zalety sylwetki – umiejętne dopasowanie ubioru na pewno się przyda. Dbajmy o to, by zachowywać odpowiednie proporcje, gdy zakładamy koszulę. A ta będzie przeważała na półkach sklepów w różnych odcieniach rozmytych niebieskości i bordo.

Jednak nie wystarczy tylko założyć koszulę – ważne, by nosić ją zapiętą po szyję, a do niej dobrać krótsze spodnie. Szersze na górze, a zwężane w nogawkach ku dołowi. Delikatne, szeroko rozstawione pionowe pasy spodni w połączeniu z kolorową koszulą sprawią, że sylwetka zyska nowy wymiar.

Co więcej, powracają znane z dawnych lat kamizelki i proste katany ze skóry połączone ze spodniami. Do tego warto w modnej stylizacji wyeksponować buty na wysokiej platformie.

Na modowy rynek wchodzi dynamicznie kolor musztardowy. I właśnie ta barwa będzie najmodniejszym męskim kolorem sezonu. By w tej „optymistycznej” stylizacji odnaleźć męskie „ja” – mamy propozycję.

Modni mężczyźni powinni golić zarost, by zachwycać gładkością twarzy. A fryzura? Zapuszczamy włosy lub grzywkę, która umożliwia zaczesanie włosów do tyłu i utrwalenie żelem. Uwierzcie: gładka twarz i modna fryzura… działają na kobiety.

Wychodząc na ulicę w letnie dni będziemy mogli spotkać kolorowo ubranych mężczyzn, którzy ewidentnie bawią się kolorami. Ich styl będzie przypominał styl artysty, ze zwiewnie zarzuconym szalem na ramionach – może to zainspiruje nas do stworzenia czegoś ciekawego i innowacyjnego? Tego Wam życzymy!

Agnieszka Świst-Kamińska - style coach, cool hunter

Więcej ciekawych inspiracji znajdziecie na blogu: www.szkolameskiegostylu.pl/blog
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Męskie trendy na wiosnę - lato 2015
Choć zima za pasem - myślimy już o ciepłej wiośnie i lecie. Gładki dotyk, męskie rysy twarzy, zwiewność ruchu - to trendy na sezon wiosna/lato 2015. W modzie - podróż po epokach. To powrót do korzeni - zwiewnych stylizacji, które ubarwią i wpasują się w ciepły klimat. Co Twój partner powinien wiedzieć i jak się ubrać na wiosnę?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe