Wtorek, 22 maja 2012r. Emila, Neleny, Romy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

WAKACYJNY KONKURS BIELENDA ZAKOŃCZONY

Beztroskie chwile urlopu na gorącej plaży, spacer po zalanym słońcem mieście to chwile, na które czekamy przez całą zimę. Pamiętaj jednak o tym, że słońce to także szkodliwe dla twojej skóry promieniowanie. Aby umożliwić bezpieczne korzystanie i dobór właściwego dla naszej skóry kosmetyku do opalania Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyła gamę wodoodpornych kosmetyków do opalania Bikini.

Przed negatywnymi skutkami przebywania na słońcu skórę ochronią naturalne składniki aktywne Bielenda Bikini, tj. olejek roślinny macadamia, masło karité i masło kakaowe. Seria Bikini wyposażona została w fotostabilne filtry UVA i UVB. Zabezpieczają one skórę przed działaniem wolnych rodników i fotostarzeniem oraz przed poparzeniami słonecznymi.

Linia uwzględnia również wymagania skóry wrażliwej – kosmetyki pozbawione są PEG i parabenów, a także pochodnych ropy naftowej. Wzbogacone się również o dodatkowe funkcje: przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek i przebarwień spowodowanych przez słońce, a także ujędrniają i uelastyczniają skórę. Formuły kosmetyków zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych posiadających certyfikat EcoCert.

W serii Bielenda Bikini osoby o różnym fototypie skóry znajdą dla siebie idealne rozwiązanie. Odpowiednie kosmetyki chronią jasną, średnią i ciemną karnację. Dla mniej cierpliwych, kochających brązy kolor skóry stworzono preparat przyspieszający opalanie. By dłużej cieszyć się opalenizną, można wybrać jeden z trzech balsamów: Balsam utrwalający opaleniznę – Słoneczny Brąz, Balsam po opalaniu rozświetlający skórę – Złota Perła lub Balsam po opalaniu S.O.S, zawierający D-Panthenol i Aloes. Przynoszą one ulgę ciału, znakomicie nawilżają, regenerują, pogłębiają i utrwalają opaleniznę.



Aby zdobyć jeden z 5 zestawów kosmetyków do opalania Bielenda wystarczy wysłać do nas swoje imię i nazwisko na adres:

konkurs.planetakobiet@gmail.com z dopiskiem BIELENDA

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5ego sierpnia!

Powodzenia!


Więcej na: www.bielenda.pl


KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody otrzymują:

Malwina Stykałko (Wrocław)
Kamila Kunc (Poznań)
Janusz Kowalewicz (prosimy o dosłanie adresu)
Paulina Tokarczyk (Poraż)
Jolanta Wrzos (prosimy o dosłanie adresu)


Nagrody wyślemy w ciągu 5 dni.




Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,50
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
WAKACYJNY KONKURS BIELENDA ZAKOŃCZONY
Beztroskie chwile urlopu na gorącej plaży, spacer po zalanym słońcem mieście to chwile, na które czekamy przez całą zimę. Pamiętaj jednak o tym, że słońce to także szkodliwe dla twojej skóry promieniowanie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

kiedys wyniki beda?? co konkurs to trzebna o wyniki isac moze niby konkursy my myslimy ze szzcescie bedzie a nikt nie wygrywa
Anonim 2011-08-17 18:37:07
A wyników ciągle brak !!! Czekamy !!!
Anonim 2011-08-09 10:14:31
Witam.Kiedy będzie rozwiązanie.
Sylwia 2011-08-08 13:54:15
super fajny
redi 2011-07-25 18:39:16
Ja też
Asia 2011-07-25 12:43:03
Ale fajny konkurs,a nagrody piękne.
Maria 2011-07-24 11:42:12
:)
beciak 2011-07-22 13:31:12
i ja wzięłam udział
Kasia 2011-07-22 13:05:58
Super. Już wysyłam!
Ania 2011-07-22 12:39:51


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Co najbardziej cenisz w mężczyźnie?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Polityka   
Copyright © 2012 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe