Już od dziś w sprzedaży dostępna jest nowa część znanej kompilacji płytowej Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 4.
Stanisław Trzciński, autor tego dwupłytowego wydania, po raz kolejny przedstawia najciekawsze nagrania wykonawców, którzy w ubiegłych latach występowali w
Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.
Na kompilacji, wydanej przez
STX Records (
Grupa STX JAMBOREE) i
EMI Music Poland, znalazły się utwory wielu znakomitych wykonawców.
Na dwupłytowym wydawnictwie będzie można usłyszeć nagrania m.in.: Alice Russell, Caravan Palace, Parov Stelar, Matthew Herbert, Jimi Tenor, Giulia y Los Tellarini, Mum, Waglewski Fisz Emade, Miki Urbaniak, Raz Dwa Trzy, Lambchop.
Wszyscy artyści obecni na kompilacji występowali w warszawskim
Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny lub, co jest nowością od tegorocznej edycji, w filii tego centrum artystycznego – w
Skwerze.
Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 4 to mieszanka muzyki klubowej i jazzu. Wysublimowana i nowoczesna, a jednocześnie przystępna kompilacja, stwarzająca możliwość zanurzenia się w najmodniejszej muzyce zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.
-
Oddajemy w ręce wielbicieli muzyki kolejny bardzo interesujący album, czwartą część naszej bestsellerowej kompilacji. Przez sześć lat działalności Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny wielu ciekawych i znakomitych artystów prezentowało się na jego muzycznej scenie. Cieszy fakt, że nasze wydawnictwo zyskuje coraz większą rzeszę fanów, którzy doceniają to że każdy z wykonawców jest artystyczną indywidualnością, nierzadko prezentującą ambitny i awangardowy repertuar- mówi Stanisław Trzciński – producent albumu.
Tegoroczna edycja kompilacji oprócz starannie wyselekcjonowanego repertuaru muzycznego i ciekawych brzmień zawiera także specjalnie wydany 32 stronicowy album ze zbiorem zdjęć dokumentujących wydarzenia w
Fabryce Trzciny oraz w
Skwerze, a także przedstawiających wyjątkową architekturę obydwu obiektów.
Podczas imprezy premierowej płyty, w dniu 23 października 2009 roku na jedynym w Polsce koncercie wystąpił zespół
Giulia y Los Tellarini.
Hiszpańska grupa swoją muzyką oczarowała słynnego amerykańskiego reżysera Woody’ego Allena, który wykorzystał ich nagrania filmie
Vicky Cristina Barcelona. Muzyczna podróż świat kompilacji
Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 4 rozpoczyna utwór
Il Principe pochodzący z ich z debiutanckiej płyty.
Wydawcami płyty
Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 4 są
STX Records (Grupa STX JAMBOREE) i
EMI Music Poland.
Płytę poleca Planeta Kobiet!
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.