Środa, 18 wrzesnia 2019r. Ireny, Irminy, Stanisława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dziwna para...

Już dziś w Planecie Kobiet recenzja spektaklu pt. "Dziwna para" nadesłana przez naszą stałą Czytelniczkę- Panią Annę Segeth. Sztuka ta to duet komediowy - Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy są tak różni, jak bohaterowie Dziwnej pary.

Oskar (Żak) to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i bałaganiarz, którego sposób życia doprowadził do rozstania żoną.

Feliks (Barciś)- domator, pedant, hipochondryk i histeryk.

Mimo tej odmienności charakterów, to przyjaciele od lat, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Jednak kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar proponuje mu, żeby ten się do niego wprowadził.

To,co wynika z zamieszkania obu panów pod jednym dachem, to istna mieszanka wybuchowa.

Oj działo się...śmiech niemalże do łez.

Gorąco polecam!SZTUKA WYSTAWIANA JEST W :


Teatr Polski
ul.G.Zapolskiej
Wrocław

Teatr Capitol
ul. Marszałkowska 115
Warszawa

Reżyser:
Neil Simon
Obsada:  Cezary Żak, Artur Barciś, Wojciech Wysocki, Katarzyna Żak, Dariusz Kwaśnik, Violetta Arlak, Piotr Skarga i inni.

Recenzja: Anna Segeth, Czytelniczka Planety Kobiet


CZEKAMY NA WASZE KOLEJNE RECENZJE!

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,73
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dziwna para...
Już dziś w Planecie Kobiet recenzja spektaklu pt. "Dziwna para" nadesłana przez naszą stałą Czytelniczkę- Panią Annę Segeth.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Byłam wczoraj na spektaklu w Opolu. Opisując go jednym słowem, o ile w ogóle jest to możliwe, nadzwyczajny! Nie wiem kiedy ostatnio tak się dobrze bawiłam, nie było 10 minut żeby cała widownia nie wybuchła śmiechem. Gra aktorska doskonała. Pan Żak wchodząc na scenę wniósł niesamowitą atmosferę, radość, moc i energię. Duet, który stworzyli z Panem Braciakiem - idealny (chociaż, nie powiem, że nie chciałabym zobaczyć jak w rolę Feliksa wciela się Pan Barciś). Sposób w jaki p. Wysocki odgrywał swoją postać, również trzeba ocenić na medal. Razem z p.Witoldem Wielińskim i p. Piotrem Skargą wykreowali przezabawne trio przyjaciół głównych bohaterów. Po przekroczeniu progu przez p. Katarzynę Żak i p. Violę Arlak nie było sposób się nie uśmiechnąć, nie mówiąc o późniejszych reakcjach na ich podejście do odgrywania ról i te przezabawne miny i chichoty p. Violi - cudowne :) Każdego, kto kocha śmiech i zabawę, i tego kto jest trochę przybitym codziennością, gorąco namawiam na "Dziwną parę", po której wyjdziecie z teatru w zupełnie innym nastawieniu, weselsi i pogodniejsi. Zapewniam! :)
oczarowana 2011-11-06 12:16:13
Tu wyjątkowo muszę potwierdzić za Monią.
Pelagia 2009-11-03 19:01:32
Lubię ten duet ;)
Monika 2009-11-01 16:22:35


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe