Czwartek, 30 maja 2024r. Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zawalcz o swoją niezależność finansową!

Gdy wszyscy wokół narzekają na problemy finansowe, ty spróbuj odkryć własną drogę, która zaprowadzi cię do stworzenia własnej niezależności finansowej. Nieocenione wsparcie w tym zakresie oferuje Anna Stępień-Kraska, przedsiębiorczyni znana w przestrzeni internetowej jako Asanka, członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.
Pieniądze mnie się nie trzymają”, „Nigdy nie panowałam nad finansami”, „Inni pomnażają swoje majątki, ja do tego nie mam głowy” - to tylko kilka przykładowych stwierdzeń, jakie krążą nam po głowie, gdy słyszymy o tym, że każdy powinien pracować nad własną świadomością finansową. Słysząc taki wewnętrzny głos, nie podejmujemy żadnych działań mających na celu zmianę naszej sytuacji finansowej, boimy się wykonać jakikolwiek ruch, by wyruszyć w podróż, której celem będzie osiągnięcie wyższego poziomu finansowego.

Efekt? Tkwimy we własnej strefie komfortu, która, paradoksalnie, wcale nie zapewnia nam takiego uczucia, w zamian oferując niepewność jutra, wyrzuty sumienia, gdy okazuje się, że w kolejnym miesiącu podniesione przez nas wydatki przewyższyły przychody, a nawet strach przed tym, co przyniesie kolejny dzień. Tak właśnie działają przekonania - wpojone nam sentencje, którymi bez większej refleksji kierujemy się w życiu, tłumaczymy nasze zachowanie czy brak sukcesów na danym polu.

- Przekonania to właśnie to, co myślimy, w co wierzymy i co widoczne jest w naszych słowach, zachowaniach, nawykach. To one są paliwem napędowym naszych sukcesów lub przyczyną naszych porażek
- mówi Anna Stępień-Kraska, przedsiębiorczyni oferująca coaching finansowy osobom, które chcą zmienić swoje podejście do tematu finansów w szerokim tego słowa ujęciu: od odzyskania kontroli nad wydatkami, poprzez ich planowanie, na budowaniu własnej niezależności kończąc.

Nie sposób ruszyć do przodu, by zmienić swoje życie, bez rozprawienia się z blokującymi nas hasłami. Oczywiście, nie wszystkie przekonania należy wyeliminować z naszego życia, nie można też pozbyć się ich w jednej chwili. Warto jednak uświadomić sobie, że zasady, które wpoili nam nasi rodzice czy dziadkowie dziś nie zawsze mają rację bytu ze względu na to, że obecne realia są inne, niż te sprzed kilku dekad. Gdy to zrozumiemy, możemy zastanowić się, w jaki sposób zastąpić blokujące nas przekonania innymi, wspierającymi nasze dążenia i cele, oraz współgrające z naszymi indywidualnymi, naturalnymi predyspozycjami.

Musimy w tym miejscu uświadomić sobie, że niwelowanie działania szkodliwych przekonań to proces, który powinien być przemyślany i wyważony. Często zajmuje on też dużo czasu. Dlatego warto w tym zakresie skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Pomoc w odnalezieniu tej drogi można uzyskać podczas szkolenia „Finansowe Fundamenty”.

To autorskie warsztaty opracowane przez Annę Stępień-Kraskę, która działając jako Asanka Mind Quest, pomaga Polkom zagubionym w świecie finansów. Szkolenia „Finansowe Fundamenty” to rzetelny, fachowy program mający na celu podniesienie nie tylko świadomości finansowej kobiet, ale też ich jakości życia w aspekcie całościowym.

Warsztaty dostępne są w różnych pakietach: Basic, Standard, Silver, Platinum. O ich skuteczności same za siebie mówią opinie zadowolonych klientów zamieszczone na stronie www.asanka.pl. Wsparcie udzielone przez Annę Stępień-Kraskę nie kończy się jednak wraz ze zwieńczeniem warsztatów, o czym przekonuje ich pomysłodawczyni:

- Moją specjalizacją jest wydobywanie indywidualnego potencjału, którego następstwem są finanse. Żyjemy w świecie, w którym funkcjonowanie bez pieniędzy jest praktycznie niemożliwe. Bez względu na to, jaki mamy do nich stosunek, są nam potrzebne. Zdecydowanie przyjemniej jest, gdy zarabiamy je z przyjemnością niż w poczuciu syzyfowej pracy i ciągłego niedostatku – mówi właścicielka marki Asanka Mind Quest.

Warto zainwestować czas na zmianę naszych przekonań po to, by pozbyć się tych, które blokują nasze działania, a rozwinąć te, które dodają nam skrzydeł. Choć ten proces, zajmie nam dłuższą chwilę, będziemy zadowolone z efektów, jakie przyniesie.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zawalcz o swoją niezależność finansową!
Gdy wszyscy wokół narzekają na problemy finansowe, ty spróbuj odkryć własną drogę, która zaprowadzi cię do stworzenia własnej niezależności finansowej. Nieocenione wsparcie w tym zakresie oferuje Anna Stępień-Kraska, przedsiębiorczyni znana w przestrzeni internetowej jako Asanka, członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Ania jest the best
Ola 2023-05-02 12:23:43


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe