Czwartek, 30 maja 2024r. Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nie musisz być perfekcyjna, aby być szczęśliwa

Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe. Dlatego celebruj z nami kobiecość - Twoją największą siłę. Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie.
Prawdziwą, subtelną, dowartościowaną kobietą. Nieperfekcyjna, nieidealna…ale szczęśliwa.

Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem. Jesteś ważna. Najważniejsza Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe i przepięknie pachnące wydarzenie, na którym oprócz inspirującej i zmysłowej prelekcji seksuolożki, nastrojowego koncertu, będziemy od podstaw tworzyć spersonalizowane botaniczne kosmetyki. Tak naturalne i apetyczne, że będzie można je zjeść.

Jaki mamy plan?

• Ziołowe przyjęcie pełne aromatów i cudownych ziół, przy których zapomnisz o codzienności, stworzysz dla siebie spersonalizowany luksusowy krem do twarzy oraz serum pod oczy, warsztat poprowadzi Marzena Wojtkowiak.
• Dowiesz się co zrobić, by być szczęśliwym … w łóżku, nikt tak pięknie i zmysłowo nie wprowadzi nas w tajemnice alkowy jak nasza ekspertka, seksuolożka Elżbieta Janicka:
• Przeniesiesz się w inny wymiar podczas nastrojowego koncertu niezwykłego duetu Pauliny Łaby Torres i jej męża, Tomka Torresa.
• O Twoje piękno zadbamy w strefie przyjemności z marką modową Atelier Queen of Stars. Zapewnimy Ci indywidualną konsultację z profesjonalną stylistką.
• A całość uwieńczy przepyszny, pachnący ziołami catering opracowany specjalnie na tę okazją przez szefa kuchni restauracji Florian, który potrafi ujarzmić na talerzu dwa żywioły Ogień i Wodę.

Piątek, 19.08.2022 / 16:00 - 22:00
Ogień i Woda, Restauracja Florian, Warszawa
Link do biletów: https://tiny.pl/wqjkv

W cenie biletów: otwarty bufet zimne i ciepłe dania, napoje, 2 luksusowe botaniczne kosmetyki (krem do twarzy i żel afrodyzjak pod oczy, zapewniamy cały sprzęt i komponenty do stworzenia ww. kosmetyków, indywidualna porada stylistki, prelekcja, koncert  Dziś chcemy zadbać o Ciebie. Dziś chcemy skupić się na Tobie. Dziś chcemy pokazać Ci, jak być, a nie bywać. Bo zasługujesz na to, co najlepsze.

Fundacja Mętlik w Głowie 💙

Holistycznie dbamy o zdrowie psychiczne dorosłych i młodzieży. Prowadzimy edukację i profilaktykę zdrowia psychicznego na dwóch płaszczyznach – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Każdy z nas, bez względu na status społeczny, wiek czy płeć, ma czasem #metlikwglowie, my jesteśmy po to, by pomóc Ci go rozplątać! Miażdżymy stereotypy, uprzedzenia i z góry narzucane standardy. Z pomocą naszych ekspertów, pomagamy Ci odnaleźć wiarę w siebie, ruszyć z miejsca i zbudować dobrostan na poziomie psychicznym, fizycznym i społecznym. Zamień swój wewnętrzny chaos na działanie.

Zapraszamy!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nie musisz być perfekcyjna, aby być szczęśliwa
Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe. Dlatego celebruj z nami kobiecość - Twoją największą siłę. Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe