Poniedziałek, 23 wrzesnia 2019r. Bogusława, Liwiusza, Tekli
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Za co Polki cenią macierzyństwo?

Dlaczego Mama kocha być Mamą? Co jest takiego wyjątkowego w macierzyństwie? Czy jego trudy zostają wynagrodzone? To trudne pytania, na które właściwych odpowiedzi mogą udzielić tylko Mamy. Jako marka NUK przeprowadziliśmy akcję Kocham być Mamą, dzięki której zebraliśmy wyjątkowe historie, pokazujące, za co Polki kochają być Mamami.
Małe rzeczy cieszą najbardziej

A kto potrafi tego nauczyć, jak nie malutka istota – dziecko. Wcale nie jest trudno zatracić się w codziennym życiu, zawodowych priorytetach i ciągłej gonitwie po „więcej”. Skutkiem tego jest to, że nie cieszą nas już duże sukcesy, a co dopiero mówić o tych drobnostkach; codziennościach; rzeczach, które z pozoru nie mają znaczenia. Z pozoru… no właśnie. Tak naprawdę, pod tymi drobnostkami jest ukryty prawdziwy sens życia i właśnie Mamy uczą się tego od swoich Maluszków. Tego, że wystarczy spędzić ze sobą wspólną chwilę, by czarne chmury odeszły; że wystarczy spojrzenie Malucha, aby ta złość, która towarzyszy od rana z nieprzespanej nocy - odeszła w zapomnienie. Tylko i aż tyle. Tylko – bo ta malutka istota uczy cieszyć się z drobnostek i aż – bo dzięki tym drobnostkom zawsze na niebie świeci Słońce.

Najlepsza na świecie rzecz dla każdej Mamy

Wcale nie jest to noc bez pobudek czy też kubek ciepłej kawy, którą na spokojnie można dopić do końca. To te dwa słowa – Kocham Cię - wypowiedziane trochę nieskładnie przez ustka Maluszka. To ten uśmieszek, gdy oczka Dziecka wpatrują się w oczy Mamy. Właśnie te rzeczy są najlepsze na świecie dla każdej Mamy. Te drobne momenty potrafią pozytywnie nastroić na cały dzień, sprawiając że każdy z nich jest tym najlepszym i wyjątkowym.

 


Aż chce się żyć


I to nie byle jak, ale żyć tak naprawdę. Bycie Mamą daje ogromną siłę do tego, aby pokonywać trudy życia, przeciwności losu i niepowodzenia dnia. To wszystko dlatego, że obok nas jest ta mała istotka, nasz Maluch, kochane dziecko. Mamy w ramach akcji #KochamByćMamą przeprowadzonej przez markę NUK podkreśliły, że nie ma lepszego uczucia od tego, że wiesz, że dla tej jednej malutkiej istoty jest się jedną z najważniejszych osób. Właśnie to jest tym głównym motorem napędowym do tego, aby żyć na 100%.

#KochamByćMamą, bo…

Mamy kochają nimi być, bo macierzyństwo daje poczucie spełnienia, ogromne szczęście, a dzięki dzieciom każda kobieta chce być jeszcze lepszym człowiekiem i coraz lepszą wersją samej siebie. Inne, najczęściej pojawiające się odpowiedzi udzielane przez Mamy w ramach akcji, były następujące – dziecko uczy bezwarunkowej miłości, odkrywania świata na nowo, wybaczania, zrozumienia, wytrwałości i przekraczania własnych granic.

Podsumowując, nie ma piękniejszej przygody niż macierzyństwo, a bycie Mamą to nieskończona talia kart, która dzień po dniu odsłania jedną z nich, pokazując nieznane dotąd rzeczy.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Za co Polki cenią macierzyństwo?
Dlaczego Mama kocha być Mamą? Co jest takiego wyjątkowego w macierzyństwie? Czy jego trudy zostają wynagrodzone? To trudne pytania, na które właściwych odpowiedzi mogą udzielić tylko Mamy. Jako marka NUK przeprowadziliśmy akcję Kocham być Mamą, dzięki której zebraliśmy wyjątkowe historie, pokazujące, za co Polki kochają być Mamami.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe