Wtorek, 12 listopada 2019r. KONRADA, RENATY
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w stolicy

Przyszli rodzice z Warszawy, w trakcie warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”, zdobędą cenną wiedzę na strat swojej przygody z rodzicielstwem. Czekają na nich uznani eksperci, pokazy ratownictwa, prelekcje i konkursy. Zapisz się! Macierzyństwo jest niesamowitą przygodą, więc warto się do niej dobrze przygotować.
Już 21 lutego w Warszawie, przyszli rodzice mogą dowiedzieć się mnóstwa przydatnych rzeczy o tym, co ich wkrótce czeka.

Program bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Familie.pl jest bogaty i wypełniony zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Stawiając pierwsze kroki w macierzyństwie, warto wesprzeć się aktualną wiedzą i mieć solidne podstawy.

Przyszli rodzice miło i pożytecznie spędzą czas z ekspertami z poszczególnych dziedzin:


Naturalne metody leczenia i wspomagania mamy i maluszka nie będą mieć przed rodzicami tajemnic.

Przyda się także wiedza z zakresu naturalnego wsparcia porodu, laktacji, czy też pierwszych przeziębień niemowlaka.

Zastanawiacie się, czym jest bankowanie krwi pępowinowej i czy jest bezpiecznie? Ekspert wyjaśni na czym ono polega i dlaczego jest tak ważne.

Położna podpowie, jak dobrze przygotować się do porodu i przejść przez ten nieunikniony proces w dobrej kondycji.

Ratownik medyczny pomoże przyszłym rodzicom pokonać lęk przed nieprzewidzianymi zdarzeniami w życiu maluszka. Zadławienie, upadki, stłuczenia – na to trzeba się przygotować. Krok po kroku wyjaśnimy jak udzielić pierwszej pomocy.

Anemia w ciąży? To dość powszechna dolegliwość. Są na to ziołowe, naturalne sposoby, które przyszłe mamy poznają na naszych warsztatach.

Jak powinna wyglądać dieta mamy w ciąży? Jakie produkty wspomagają laktację? Przyszłym rodzicom dokładnie wyjaśni to profesjonalny dietetyk.

21 lutego w godz. 16-20 Warszawa
Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122 (wejście od strony parkingu)

Nie czekaj!

Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona.

Konkursy


W konkursach do wygrania między innymi: 3 zestawy termoforek oraz Aspinosek KEJ do oczyszczania małego noska. Chcesz kupić Aspinosek taniej? Mamy dla Ciebie rabat 15% na hasło FAMILIE w sklepie tutaj>>

Upominki dla mam

Dla każdej mamy, w podziękowaniu za uczestnictwo, przygotowaliśmy zestawy informacyjne z upominkami od Partnerów spotkania: Humana, Zioło Piast, Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej, Polski Bank Komórek Macierzystych.

ZAPRASZAMY!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezpłatne warsztaty dla kobiet w stolicy
Przyszli rodzice z Warszawy, w trakcie warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”, zdobędą cenną wiedzę na strat swojej przygody z rodzicielstwem. Czekają na nich uznani eksperci, pokazy ratownictwa, prelekcje i konkursy. Zapisz się! Macierzyństwo jest niesamowitą przygodą, więc warto się do niej dobrze przygotować.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe