Środa, 13 listopada 2019r. ARKADII, KRYSTYNA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zimowe OKOliczności z Koch Optical!

Lista wszystkich czynników, które w zimowych miesiącach szkodzą naszym oczom potrafi wprawić w zakłopotanie. Wśród nich prym wiodą z pewnością ostre promienie słoneczne odbite od śniegu - potrafią bowiem dokuczyć nie tylko na górskim stoku, ale też w słoneczny dzień w centrum miasta. Z kolei suche powietrze, a także różnica temperatur...
... między domem i pracą a zewnętrzną przestrzenią podrażnia delikatną strukturę gałki ocznej i spowodować może nawet poważne uszkodzenie wzroku! Nie sposób też nie wspomnieć o wszędobylskim (mimo wielu ograniczeń i rosnącej świadomości społecznej) dymie tytoniowym, który w pierwszej kolejności uszkadza komórki nerwowe, a zwłaszcza komórki oka.

Chcąc poprawić kondycję wzroku sięgamy często po nawilżające krople do oczu, zapominając, że najlepszą ochroną przed czynnikami zewnętrznymi są okulary!

Aby tak było musi zostać spełniony jeden warunek: szkła okularów powinny być właściwie dobrane i pokryte najlepszymi filtrami, które mają właściwości nieprzepuszczania szkodliwych promieni, zwłaszcza tych, które są odbite np. od śniegu i działają że zdwojoną siłą.

Jeśli więc chcemy mieć stuprocentową pewność, że zapewniamy naszym oczom optymalną ochronę, najlepiej wybrać okulary renomowanych marek takich jak Retro Milano i Bolon & Hailey Baldwin, O'neil i Super Dry, które można nabyć dzięki oficjalnemu dystrybutorowi tych okularów w Polsce, firmie Koch Optical. W bogatej ofercie marek Retro Milano i Bolon rozpowszechnianych przez Koch Optical znajdziemy projekty odzwierciedlające najgorętsze światowe trendy, jakie można wypatrzeć i na ulicach Lizbony, Londynu czy Madrytu.Godny podkreślenia i jest również fakt, że firma Koch Optical zadbała o to, by w jej ofercie swoje wymarzone okulary odnalazły osoby o zróżnicowanym kształcie twarzy czy typie urody. Dzięki temu okulary, które wypatrzymy w asortymencie firmy Koch Optical pomagają nie tylko chronić nasz wzrok przed szkodliwymi czynnikami z jakimi zmagamy się zimą, ale też sprawiają, że wyglądamy modnie, elegancko i z klasą! Podczas tegorocznej zimy nasze oczy będą nie tylko bezpieczne, ale też zyskają stylową oprawę.

KOLEKCJE OKULARÓW dostępne w dobrych Salonach Optycznych. Zapraszamy także na www.kochoptical.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zimowe OKOliczności z Koch Optical!
Lista wszystkich czynników, które w zimowych miesiącach szkodzą naszym oczom potrafi wprawić w zakłopotanie. Wśród nich prym wiodą z pewnością ostre promienie słoneczne odbite od śniegu - potrafią bowiem dokuczyć nie tylko na górskim stoku, ale też w słoneczny dzień w centrum miasta. Z kolei suche powietrze, a także różnica temperatur...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe