Wtorek, 12 listopada 2019r. KONRADA, RENATY
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet

The Best Step Wojas, Creme de la Creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pod hasłem "Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze spotkanie rozpoczynamy od zaproszenia na koncert Teresy Werner (13.01.2019) w MOK w Nowym Targu.
Specjalny koncert z nagrodami dla Artystki, która każde swoje wydawnictwo płytowe zamienia w "Złoto" i "Platynę" .

Piękna, utalentowana, o głosie anioła. Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD.

Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa". W trakcie naszego specjalnego koncertu - wiele niespodzianek dla samej Teresy Werner jak i uczestników koncertu.

Zdradzamy: będzie tort i słodki poczęstunek od  firmy Orawskie Ciacho, toast wzniesiemy wspólnie z Power Water's. Na scenie ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu na największy przebój Artystki. Plebiscyt zorganizowały redakcje: nowytarg24.tv, Law Business Quality, MTV24, Radio DHT, Managernaobcasach.pl, Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora i Planeta Kobiet. Przedstawiciele mediów wręczą pamiątkowe statuetki.

Informacje o biletach i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 884 - 029 - 779 w godzinach 10.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. 

Nowy Targ otworzy przegląd filmów Jana Pawła II. Mija bowiem 40 lat pontyfikatu Karola Wojtyły. Organizatorzy szykują trzy niezapomniane filmowo – muzyczne wieczory. Pierwszego dnia, podczas koncertu „Młodzi dla Jana Pawła II”, wystąpi charyzmatyczny Łukasz Zimończyk.

TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018
Prezentuje POWER WATER”S (https://www.facebook.com/powerwaters.de) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)

1. NUMA NUMA 2 – DAN BALAN & MORLEY WATERS
https://youtu.be/jKcBZlPHC3o

2. I NEED LOVE – KRIST VAN D Feat: Adam Joseph
https://youtu.be/hRieCY0dfSQ

3. GIME ! GIME ! GIME ! – CHER
https://youtu.be/iHMOmniowAE

4. OCZY TWE – TERESA WERNER
https://youtu.be/bilQ82UyKZs

5. KTO POMOŻE MI – NATALIA OPYRCHAŁ
https://youtu.be/QVvRQvv2Id8

W tym tygodniu upominki od producenta obuwia WOJAS i kolekcjonerskie płyty KRIST VAN D „15/15” otrzymują: Hubert Kostka, Mateusz Czapiński, Ilona Wróbel.

Głosy na TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 FORMA U DYBY (https://www.facebook.com/FormauDyBycatering) not: 367 / 368  z dnia: 08.11. / 12.11.2018 r.

1. Numa Numa 2 – Dan Balan & Morley Waters
2. Gimme!, Gimme!, Gimme! – Cher
3. Darkside – Alan Walker Feat: Aura & Tomine Harket
4. I Need Love – Krist Van D feat: Adam Joseph
5. On Last Time – Gromee feat: Jespier Jenset
6. Girls Go Wild – LP
7. Raining Glitter – Kylie Minoque
8. Promise – Calvin Harris feat:Sam Smith
9. Let You Love Me – Rita Ora
10. Snotgun – George Ezra

TOP 10 POWER WATERS (https://www.facebook.com/powerwaterspl) not: 367 / 368 z dnia: 08.11. / 12.11.2018 r.
1. Przy Tobie być – La Maro
2. Twoje oczy – Adexs
3. Bo Ja kocham – M Power
4. Portret na niebie – Masters
5. Nieważne – Marioo
6. List emigranta – Imperium
7. Zostań – Nicki
8. Spowiedź – AM
9. Dwa słowa Bella Ciao – Baby Full
10. Whisky – Łukash

TOP10 PL CREME DE LA CREME (https://www.facebook.com/Cremedelacremebypolak) not: 367 / 368 z dnia: 08.11. / 12.11.2018 r.


1. Weż nie pytaj – Paweł Domagała
2. Film – Cleo
3. Zakryj – Sarsa
4. Ćma (Gromee RMX) – Reni Jusis
5. Jestem na tak – Artur Gotz
6. Nie ma fal – Dawid Podsiadło
7. Czekając na sobotę – Andrzej Piaseczny
8. Interwencja – Ewa Farma
9. Krawiec - Filip Lato
10. Oczy twe – Teresa Werner (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet poleca „Bohemian Rhapsody" 

Ścieżka dźwiękowa do jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku - "Bohemian Rhapsody" - porywającej opowieści o Freddie'em Mercury. Największe hity Queen w wersjach studyjnych i najlepsze wykonania koncertowe, w tym 11 niepublikowanych dotąd nagrań! Za produkcję 22 utworów z soundtracku odpowiadają Brian May i Roger Taylor, ze współudziałem wieloletnich współpracowników Queen – Justina Shirley-Smitha, Krisa Fredrikssona oraz Joshua J Macrae. Masteringiem zajęli się Adam Ayan i Bob Ludwig. „Bohemian Rhapsody” będzie dopiero drugim pełnym soundtrackiem w dyskografii zespołu – pierwszy to „Flash Gordon”. W przeciwieństwie do „Flash Gordona”, na „Bohemian Rhapsody” nie znajdziemy fragmentów filmu.

Każdy utwór jest pełnowymiarowy, nawet jeśli na ekranie usłyszymy tylko kilkanaście sekund. Kluczowym zadaniem dla ekipy odpowiedzialnej za soundtrack „Bohemian Rhapsody” było dopasowanie jak najlepszych wersji utworów Queen, zwłaszcza nagrań koncertowych, do scenariusza. Nie chodziło o stworzenie przypadkowej kompilacji największych hitów, lecz spójnej opowieści, która podkreśla najważniejsze punkty historii opowiadanej na ekranie. Aby zapewnić słuchaczom jak najwspanialsze kinowe doznania, Brian May wpadł na pomysł, by Queen wykonał własną wersję słynnego motywu 20th Century Fox.

Tak rozpoczyna się zarówno album, jak i film. Film „Bohemian Rhapsody” to porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Zapraszamy:


Muzeum Figur Woskowych 
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Telewizja MTV24.TV
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet
The Best Step Wojas, Creme de la Creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pod hasłem "Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze spotkanie rozpoczynamy od zaproszenia na koncert Teresy Werner (13.01.2019) w MOK w Nowym Targu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Teresa Werner super wokalistka
Dawid 2018-11-15 03:10:14
Boska Teresa Werner ♥️♥️♥️
Marek 2018-11-14 05:49:39


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe