Piątek, 18 października 2019r. Hanny, Klementyny, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zasady jesiennej pielęgnacji włosów

Jesienią włosy stają się suche, łamliwe, matowe, pozbawione objętości i mogą częściej wypadać. To ważny dla nich czas, w którym powinniśmy skupić się na intensywnych zabiegach pielęgnacyjno-naprawczych. Czy wiesz, w jaki sposób dbać o swoje włosy jesienią? Karina Kondeja-Wojtczak - założycielka marki KUMAZU podpowiada.
Latem kosmyki włosów były narażone na działanie silnych promieni słonecznych, wiatru, słonej lub chlorowanej wody. Jeśli dołożymy do tego niezbyt troskliwie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne lub częste farbowanie, rozjaśnianie oraz zabiegi stylizacji włosów, może się okazać, że to ostatni dzwonek, by zadbać o ich dogłębne odżywienie, regenerację, nawilżanie i wzmocnienie.

Sezon przejściowy pomiędzy końcem lata i początkiem jesieni najczęściej jest ciepły i wypełniony delikatnymi promieniami słońca. Warto znaleźć wysokiej jakości naturalne kosmetyki, których receptury nasycone są ekstraktami roślinnymi. Ich regularne używanie w codziennej pielęgnacji naprawi zniszczone włosy na całej długości od cebulek aż po same końce. Ponadto przywróci sprężystość, optymalny poziom nawilżenia oraz odbuduje ubytki w kosmykach.

Kolejnym faktem, który potwierdza, że jesienią powinniśmy zmienić zabiegi pielęgnacyjne czy też kosmetyki, których używamy, by poprawić kondycję włosów, jest fakt, że wkrótce przed nami sezon grzewczy, mróz i wiatr. W związku z tym będziemy ubierać ciepłe kurtki z kapturami, czapki i szaliki, których noszenie jest niezbędne. Niestety czapki i szaliki mogą powodować rozdwajanie się, niszczenie włosów i potęgować ich elektryzowanie. Ale można temu zapobiegać! Już teraz sięgnij po kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Kumazu.

Sekretem jesiennej, troskliwej pielęgnacji włosów są działania pielęgnacyjne, które składają się z trzech poniższych kroków:

• Po pierwsze nawilżanie.
• Po drugie wzmacnianie.
• Po trzecie ochrona.Tak naprawdę można wszystkie te trzy kroki połączyć w jeden. Na przykład wybierając polskie ręcznie robione kosmetyki do pielęgnacji włosów Kumazu. To preparaty, które powstają z pasji do piękna i zamiłowania do ziół. Przygotowywane są według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie:

- Kosmetyki Kumazu zostały wypełnione wyjątkowymi roślinami o udowodnionych właściwościach pielęgnacyjnych na włosy i skórę głowy. Odżywiają, wzmacniają i regulują poziom nawilżenia. Doskonale sprawdzą się w pielęgnacji wypadających, łamliwych, słabych i przesuszonych włosów o każdej porze roku. Sekretem sukcesu łagodnych dla włosów i skóry głowy kosmetyków Kumazu są ich receptury pozbawione substancji szkodliwych, sztucznych zapachów i barwników – mówi Karina Kondeja-Wojtczak, właścicielka marki Kumazu.

Zestaw kosmetyków Kumazu do pielęgnacji włosów złożony z szamponu, odżywki i eliksiru stanowi wyjątkową kurację naprawczą dla włosów. To właśnie połączenie wyjątkowych właściwości 3 wysokiej jakości kosmetyków oraz ich regularne używanie w codziennej pielęgnacji przyczyni się do wzmocnienia, rewitalizacji włosów zniszczonych po lecie czy po zabiegach fryzjerskich.

Receptury naturalnych kosmetyków hand made Kumazu zostały wypełnione selektywnie dobranymi ziołami z polskich łąk i lasów oraz wybranymi ziołami znanymi z medycyny chińskiej.

Gama kosmetyków do pielęgnacji włosów Kumazu została nagrodzona w konkursach: Bestsellery Roku Imperium Urody, Diamenty Beauty 2018 oraz Bestsellery Roku Law Business Quality.

Poznaj kosmetyki Kumazu https://kumazu.pl

Renata Zielezińska / I.D. Media
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zasady jesiennej pielęgnacji włosów
Jesienią włosy stają się suche, łamliwe, matowe, pozbawione objętości i mogą częściej wypadać. To ważny dla nich czas, w którym powinniśmy skupić się na intensywnych zabiegach pielęgnacyjno-naprawczych. Czy wiesz, w jaki sposób dbać o swoje włosy jesienią? Karina Kondeja-Wojtczak - założycielka marki KUMAZU podpowiada.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe