Wtorek, 12 listopada 2019r. KONRADA, RENATY
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Przygoda z macierzyństwem - Gdańsk

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”. Drugie wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, już 13 września w godz.16.00 – 20.00 w Hotelu Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9, sala „Gdańsk”, poziom „0' (wejście obok restauracji Senso). Dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na miejscu!
Co czeka na przyszłych rodziców podczas warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”?

• Spotkanie z dr Joanną Gzik - pediatrą z długoletnim doświadczeniem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – opowie jak przygotować się do porodu i karmienia piersią, o ciążowych dolegliwościach, metodach wspierania rozwoju niemowlaka oraz o tym jak reagować na niepokojące objawy. Na każdą przyszłą mamę czeka niespodzianka!

• Prelekcja Pani Joanny Ilłuch- specjalistki – z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która wyjaśni na czym polega bankowanie krwi pępowinowej, jak się ją przechowuje i kiedy wykorzystuje w leczeniu, także rodzeństwa dziecka. Będzie okazja do rozmów indywidualnych i vouchery ze specjalnym rabatem.

• Spotkanie z dietetykiem Natalią Gniadek z Poradni MedFood, która przybliży zagadnienie diety matki karmiącej. Przyszli rodzice dowiedzą się, czy rzeczywiście dieta wymaga wyrzeczeń, jakie suplementy stosować i które warto zrobić badania.

Po wszystkich wykładach nasi prelegenci będą odpowiadać na pytania uczestników warsztatów. Podczas warsztatów na przyszłych rodziców czekają konkursy z nagrodami!

Do wygrania będą:

• Kosmetyki dla maluszka i dla mamy- dwa zestawy emolientów: emulsja allerco®, szampon nawilżający allerco®, odżywcze serum do paznokci dermena® Regenail, odżywka do rzęs i brwi dermena®Lash.

• Miękki kocyk dla dziecka od ATB Meble. Dodatkowo każda mama otrzyma ulotkę z rabatem - 5% do wykorzystania do końca ... na hasło "Przygoda z macierzyństwem".

• Dzbanek filtrujący wodę Aquaphor – aż 3 uczestniczki warsztatów będą mogły wygrać elegancki dzbanek filtrujący wodę Aquaphor – odpowiednie nawodnienie organizmu mamy i maluszka będzie teraz łatwiejsze

• Aspinoski – trzy zestawy aspiratorów do oczyszczania małych nosków.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”.

Wstęp wolny!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Przygoda z macierzyństwem - Gdańsk
Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”. Drugie wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, już 13 września w godz.16.00 – 20.00 w Hotelu Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9, sala „Gdańsk”, poziom „0' (wejście obok restauracji Senso). Dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na miejscu!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe