Niedziela, 5 grudnia 2021r. Kryspiny, Norberta, Sabiny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Żora Korolyov otworzył swoją Akademię

Żora Korolyov – jeden z najlepszych tancerzy kultowego programu „Taniec z Gwiazdami” otworzył swoją Akademię Artystyczną! Jego „Akademia Arte”, to nie tylko miejsce gdzie najmłodsi mogą uczyć się tańca. Przede wszystkim to miejsce w którym wyspecjalizowana kadra instruktorska nauczy świadomości scenicznej, aktorstwa, akrobatyki i śpiewu.
W bogatej ofercie charyzmatycznego tancerza, który jest pomysłodawcą i właścicielem „Akademii Arte” są również zajęcia edukacyjne, na które dzieci uczęszczać będą mogły w każdy wtorek i czwartek oraz soboty i niedziele. Co więcej! Tancerz wprowadził do swojej szkoły nową formę mającą na celu naprawdę prawdziwy rozwój sceniczny i oswojenie się ze sceną oraz występami publicznymi. Musicale, bo o nich mowa, odbywać się będą na prawdziwej scenie teatralnej!

Podopieczni „Akademii Arte” co pół roku będą prezentować na dużej scenie swoje umiejętności sceniczne. Musical jest największą pasją Żory i chce się nią dzielić z każdym najlepiej jak potrafi. Pomysł wystawiania tego typu widowisk jest zdecydowanym krokiem naprzód. Mamy tu do czynienia z konkretnym podejściem do rozwoju artystycznego już od najmłodszych lat dla przyszłych artystów. „Akademia Arte” współpracuje także z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny kulturowej i muzycznej w Polsce.

Nie zabraknie spotkań ze specjalnymi gośćmi, których nazwiska nie znikają z pierwszych stron gazet. Wokaliści, prezenterzy, aktorzy i sportowcy. To z nimi będą mogli spotykać się podopieczni „Akademii Arte”. Ponadto, dzieci będą brać udział w programach telewizyjnych ponieważ akademia współpracuje z domami mediowymi na terenie całej Polski.

Oczywiście w okresie zimowym i letnim można będzie uczestniczyć w specjalnych kilkunastodniowych warsztatach, dzięki którym każdy z uczestników pod okiem instruktorów, rozwinie talent taneczny i sceniczny jaki w nim drzemię.

Żora Korolyov i cała „Akademia Arte” zapraszają do szalonej przygody, która może okazać się sposobem na życie, odkryciem nieoszlifowanych diamentów, a z pewnością świetną zabawą!

Trzy siedziby w Warszawie. Szkoła Argonaut przy Okęciu w Warszawie, Dom Kultury Kadr na Mokotowie oraz za chwile nowe miejsce w fitness klubie Gravitan na Targówku czekają na wszystkich zainteresowanych!

Warto dołączyć do „Akademii Arte”. Jeszcze nie było takiego miejsca na mapie Warszawy, które miałoby tak doskonałą ofertę i przyjazną atmosferę.

Nie ma na co czekać!

ZAPRASZAMY!!!

https://www.facebook.com/akademiaartezora/ 

fot. Bartłomiej Wróbel
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Żora Korolyov otworzył swoją Akademię
Żora Korolyov – jeden z najlepszych tancerzy kultowego programu „Taniec z Gwiazdami” otworzył swoją Akademię Artystyczną! Jego „Akademia Arte”, to nie tylko miejsce gdzie najmłodsi mogą uczyć się tańca. Przede wszystkim to miejsce w którym wyspecjalizowana kadra instruktorska nauczy świadomości scenicznej, aktorstwa, akrobatyki i śpiewu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe