Środa, 13 listopada 2019r. ARKADII, KRYSTYNA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Butik Caffe - tu znajdziesz swój styl!

Mówią, że moda jest po to, by się nią bawić. Wystarczy jednak uważniej przyjrzeć się stylowi Polek, by zauważyć, że jest inaczej: większość z nas kupuje ubrania w sieciówkach, sprawiając, że ulica prezentuje się wyjątkowo monotonnie. Inne nasze modowe grzeszki to bezrefleksyjne kopiowanie stylu gwiazd lub ślepe podążanie za propozycjami kreatorów stylu.
Efekty takiego bezkrytycznego zachowania potrafią być odwrotne od pożądanych. Przekonała się o tym niejedna osoba, która uwierzyła, że lansowany na "must have", ale kompletnie do niej niepasujący element ubioru to strzał w dziesiątkę. Czas więc najwyższy oswoić się z myślą, że promowane na siłę trendy czy ubrania, które "koniecznie" musimy mieć w swojej szafie, raczej nie będą trafnie odzwierciedlać naszej osobowości. Nie sprawią też, że wyglądając jak wiele innych osób na ulicy, będziemy lepiej czuć się we własnej skórze.

Jak wybrnąć z tej sytuacji? W poszukiwaniach własnego stylu możemy zaufać swojej intuicji i metodą "prób i błędów", małymi kroczkami zmierzać do wypracowania indywidualnego wizerunku. Gdy jednak nie mamy wyczucia w sprawach mody, warto wysłuchać osoby, która posiadając wiedzę, doświadczenie i zmysł smaku udzieli nam wskazówek, których możemy, ale nie musimy wysłuchać. Jeśli bowiem zmienimy swój stosunek do mody i przestaniemy traktować jak wyrocznię słów znanych projektantów, odkryjemy, że strój może być jedną z form, które naprawdę pomogą nam wyrazić osobowość!

Ten zamysł przyświeca Butik Caffe- niezwykłemu miejscu, w którym nikt nie będzie narzucać nam swego zdania i na siłę przekonywać do rozwiązań, które może i są "na topie", ale zupełnie do nas nie pasują. Zamiast tego, po przekroczeniu progu warszawskiego lokalu przy ulicy Zgoda 3/5 znajdziesz się w świecie, który generuje wyłącznie pozytywne emocje związane z modą!

Ideą Butik Caffe jest stworzenie przestrzeni, gdzie przy filiżance dobrej kawy czy herbaty oraz przy wykwintnym smakołyku, panie mogłyby poplotkować o modzie, przekonać się, czy lansowane trendy faktycznie im odpowiadają oraz spróbować znaleźć idealną kreację na specjalną okazję. Dzięki wsparciu osoby, która zamiast narzucać swe zdanie, doradza i pomaga wypracować idealne rozwiązanie, po przekroczeniu progu Butik Caffe czujemy się, jakbyśmy były z wizytą u przyjaciółki!

To jeden z powodów, dla których właścicielka Butik Caffe, Izabella Markiewicz, postanowiła zaprosić wszystkie panie do skorzystania z niezwykłej oferty - wystarczy, że wraz z przyjaciółkami odwiedzisz Butik Caffe, a każda z was otrzyma 10 % rabatu na kawę i dowolny deser! Zapomnij o modowych wpadkach i grzeszkach.

Zamiast tego znajdź swój styl w Butik Caffe. Przekonasz się, że to pyszna zabawa!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Butik Caffe - tu znajdziesz swój styl!
Mówią, że moda jest po to, by się nią bawić. Wystarczy jednak uważniej przyjrzeć się stylowi Polek, by zauważyć, że jest inaczej: większość z nas kupuje ubrania w sieciówkach, sprawiając, że ulica prezentuje się wyjątkowo monotonnie. Inne nasze modowe grzeszki to bezrefleksyjne kopiowanie stylu gwiazd lub ślepe podążanie za propozycjami kreatorów stylu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Brzmi zachęcająco.
Gabi 2017-12-18 15:25:48


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe