Wtorek, 12 listopada 2019r. KONRADA, RENATY
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Atomówki wracają na wybieg

Cartoon Network i marka modowa Fyodor Golan zaprezentowały w miniony piątek nową kolekcję jesień/zima inspirowaną najpopularniejszymi wśród dzieci ambasadorkami „girl power” – Atomówkami. Bójka, Bajka i Brawurka są głównymi bohaterkami kolekcji przeznaczonej dla „nowoczesnych, wrażliwych i nieustraszonych” kobiet.
Efekty współpracy zostały zaprezentowane podczas London Fashion Week. Na wybiegu zaprezentowano siedem z piętnastu elementów całej kolekcji. Pokaz poprzedziła prezentacja specjalnej animacji, w której para projektantów trafia do miasta Townsville, by wystąpić w specjalnym odcinku „Atomówek”. Co więcej, Fyodor Golan zaprojektowali również animowane wersje swoich najbardziej rozpoznawalnych ubrań, które zostały dodane do kreatora www.powerpuffyourself.com. Fani na całym świecie mogą teraz stworzyć własną Atomówkę ubraną we Fyodor Golan.

– Dorastaliśmy razem z „Atomówkami” i nadal je uwielbiamy! Zawsze podobał nam się przekaz dotyczący wzmacniania pewności siebie jaki został wpleciony w kolorową, lekką kreskówkę. Atomówki to jedna z ikon naszego pokolenia! Projektowanie z myślą o dziewczynkach było świetnym doświadczeniem. Dla nas, „Atomówki” opowiadają o byciu sobą
– powiedzieli Fyodor Golan.

Kolekcja The Powerpuff Girls x Fyodor Golan obejmuje kurtki i płaszcze, topy, swetry, spódnice, sukienki i spodnie, a także specjalną linię „mini-me” dla silnych kobiet i ich ambitnych córek. Kolekcja jesień/zima 2017 będzie dostępna w sprzedaży na początku czerwca w wybranych butikach na całym świecie.

Kolekcja The Powerpuff Girls x Fyodor Golan stanowi kontynuację powrotu “Atomówek” do świata popkultury. Od swojego debiutu w 1998 roku Bójka, Bajka i Brawurka udowadniają, że dziewczęcej siły nie należy lekceważyć. Nowe odcinki serialu i ambitny, założony program licencyjny pozwalają nowemu pokoleniu fanów poznać świat „Atomówek”.

FYODOR GOLAN to londyńska marka modowa posiadająca własny, charakterystyczny styl. Obaj projektanci czerpią ze swojego doświadczenia w sztukach pięknych, łącząc ekstrawagancję z czystymi, geometrycznymi sylwetkami i sportowym stylem. Przetwarzanie materiałów z użyciem nowych technologii umożliwia im tworzenie niepowtarzalnych tkanin i trójwymiarowych haftów. Fyodor studiował na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii, natomiast Golan ukończył londyński Intituto Marangoni. Ich połączone doświadczenia w branży obejmują pracę z Alexander McQueen, Issey Miyake, Richard Nicol i Raf Simons. Druga kolekcja FYODOR GOLAN zdobyła nagrodę Fashion Fringe, a w 2012 roku zostali najmłodszą marką biorącą udział w wystawie V&A „Fashion in Motion”. W 2015 roku zwyciężyli w kategorii Best New E-Store w czasie rozdania nagród Decoded Fashion Futures.

Kolekcje FYODOR GOLAN są przeznaczone dla nowoczesnych, wrażliwych i nieustraszonych kobiet.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Atomówki wracają na wybieg
Cartoon Network i marka modowa Fyodor Golan zaprezentowały w miniony piątek nową kolekcję jesień/zima inspirowaną najpopularniejszymi wśród dzieci ambasadorkami „girl power” – Atomówkami. Bójka, Bajka i Brawurka są głównymi bohaterkami kolekcji przeznaczonej dla „nowoczesnych, wrażliwych i nieustraszonych” kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe