Czwartek, 18 sierpnia 2022r. Bogusława, Bronisława, Ilony
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Evgen Malinowski: Kobiety są moją inspiracją!

Zdolny, przystojny, szarmancki. Syberyjski bard, aktor- Evgen Malinowski opowiada o swojej ostatniej płycie i kobietach. Kiedy postanowiłeś na poważnie związać swoje życie z muzyką?
- Dokładnej daty nie pamiętam, ale pierwszą poważną decyzję w tej dziedzinie musiałem podjąć będąc jeszcze w wieku szkolnym. Zajmowałem się wtedy równocześnie karate i muzyką. W obu dziedzinach byłem pełen fascynacji i nawet już wtedy odnosiłem sukcesy. Mój Sencej (trener) pokładał we mnie wielkie nadzieje. Postanowił wprowadzić mnie w kolejny, dość wysoki, stopień wtajemniczenia, a ponieważ był mistrzem bezwarunkowo oddanym sztuce walki i bezkompromisowym, postawił przede mną ultimatum: Albo muzyka, albo sport!. Musiałem ze łzami w oczach wykrztusić z siebie: - Muzyka!

Z kim obecnie identyfikujesz swoją muzyczną twórczość?
- Ze swoim wewnętrznym Ja.

Jak oceniasz kondycję polskiej sceny muzycznej?
- Z jednej strony potężny potencjał talentów, artystów-muzyków, lecz niewidzialnych ponieważ z drugiej strony kompletny brak instytucji i tradycji managerskich, brak zdrowych tradycji także w dziennikarstwie radiowym, telewizyjnym i również drukowanym, w wyniku czego mamy niedokształconą publiczność, która cudze chwali, swojego nie zna bo u cudzych właśnie z w/w tradycjami wszystko w porządku, a my nie mamy pojęcia o potencjalnym bogactwie polskiej sceny muzycznej.

Na swoim koncie masz wiele płyt, koncertów nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Kim zatem są dla artysty fani? Kim są dla Ciebie?
-
Przede wszystkim ludźmi, którzy mnie potrzebują; dzięki którym utwierdzam się w przekonaniu, że ktoś potrzebuje tego, co robię, że ktoś na świecie myśli tak samo jak ja i też się identyfikuje z moim wewnętrznym Ja. To z kolei oznacza dla mnie, że nie jestem sam ze swoimi przekonaniami w tym bezkresnym wszechświecie.

O czym jest Twoja ostatnia płyta pt.Tropami Wysockiego?
- O moich przekonaniach i poglądach. Jest to moje spojrzenie na dzisiejszy świat wyrażone słowami Wysockiego.

Jak wygląda jej promocja i kto odpowiada za produkcję?
- Mam miniwydawcę więc nie mogę liczyć na tak zorganizowaną i wszechobecną promocję i dystrybucję jaką mogą się cieszyć znani nam megawydawcy.

Na co, Twoim zdaniem, publiczność powinna zwrócić szczególną uwagę słuchając ostatniego albumu?
- W miarę znajomości języka rosyjskiego - na przesłanie tekstów, które znalazły się na tej płycie a w miarę słuchania całości płyty - na odrobinę historii o mnie samym.

O czym najczęściej śpiewasz?
- O tym, czym chcę się podzielić z ludźmi. O tym, do czego chcę ich przekonać, czasem też o tym, co mnie samego śmieszy i rozbawia.

Jakie masz najbliższe plany koncertowe i gdzie można o nich poczytać?
- Bieżące informacje o spektaklu Rajskie jabłka można znaleźć w repertuarze Teatru Polonia, natomiast plany koncertowe zawsze można sprawdzić na mojej stronie internetowej www.evgen.pl w zakładce Koncerty.

Podobno na Twoich koncertach kobiety piszczą z zachwytu?
- Kobiety są źródłem wielu inspirujących dźwięków...

Jakie zatem kobiety lubisz najbardziej?
- Pozbawione kompleksów, wynikających z przynależności do płci słabszej; otwarte, szczere i przyjacielskie.

Lubisz flirtować z kobietami? Pytam, ponieważ ostatnio w jednym z wywiadów przeczytałam, że np. dla Marcina Prokopa flirt to nic złego. To hobby, intelektualna rozrywka.
- Nie wiem, gdzie leży granica pomiędzy definicją flirtu a dobrego słowa dla kobiety. Lubię prawić komplementy kobietom, które mnie do tego inspirują (nie wymuszają).

Jaki jesteś poza sceną?
- Niegrzeczny.

Hmmm, brzmi ciekawie. A czy bywasz czasem apodyktyczny? Lubisz mieć wszystko pod kontrolą?

- Lubię mieć wszystko pod kontrolą i być dobrze doinformowany - nawet w sprawach, na które nie mogę mieć wpływu. Nie ma to raczej nic wspólnego z apodyktycznością, gdyż nigdy nie narzucam swojego zdania jako jedynie słusznego.

Buntujesz się wobec idei zatarcia różnic między płciami, wobec równości płci za wszelką cenę?
- Jestem przeciwny zacieraniu różnic między płciami. Kobieta powinna być taką istotą o którą mężczyzna dba i o którą zabiega a nie taką, z którą walczy.

Nie nudzi Cię Twoje życie?
- Nuda? Co to takiego? W moim indiańskim leksykonie nie ma takiego słowa.

O czym więc marzysz?
- O szczęściu moich wnuków, jeżeli kiedykolwiek zdarzy im się urodzić.


Rozmawiała: Ilona Adamska
fot. Impresariat artystyJUŻ W CZWARTEK KOLEJNY MUZYCZNY KONKURS NA PLANECIE KOBIET, A W NIM DO WYGRANIA NAJNOWSZA PŁYTA EVGENA MALINOWSKIEGO PT. TROPAMI WYSOCKIEGO.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 3,93
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Evgen Malinowski: Kobiety są moją inspiracją!
Zdolny, przystojny, szarmancki. Syberyjski bard, aktor- Evgen Malinowski opowiada o swojej ostatniej płycie i kobietach.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

PANI ILONO AUTOREM ZDJĘĆ DO TEGO "ARTYKUŁU" JEST PAN ZYGMUNT DRUŻBICKI FOTOGRAF, FOTOSISTA... www.zielonykon.com NIESTETY NIE IMPRESARIAT
Jacek Pliszka www.jacekpliszka.pl 2010-01-13 02:07:23
Wywiad czytałam z zainteresowaniem. Krytyka osoby, która zaczyna zdanie od "i" nie tylko z tego powodu jest nie na miejscu. Pozdrawiam noworocznie autorkę wywiadu i Evgena.
Anonim 2010-01-12 09:39:31
Spadaj stara na inny portal.... Wielka polonistka się znalazła. Chcesz dorobić?
helcia 2010-01-08 16:10:40
Interpunkcja leży i kwiczy, milion błędów. :/ Potrzebujecie kogoś do redakcji?? kacja1@wp.pl Pytanie o nudne życie trochę od czapy. Wystarczy pobieżnie prześledzić działalność Evgena, żeby zorientować się, że facet życie ma fascynujące. I trzeba było pociągnąć temat niegrzeczności ;)
kat 2010-01-07 19:44:02
Tak, to prawda - taki powinien być prawdziwy mężczyzna... Emanuje z Niego siła i wrażliwość, drapieżność i delikatność... A GŁOS... Byłam na Jego koncercie...
Anonim 2009-12-26 17:49:27
Ma nie tylko wspaniały głos, jest facetem o niebanalnej osobowości - byłam na koncercie, ZJAWISKOWY!
Ewelina 2009-12-15 16:18:50
Piękne zdjęcie przy koniach.
lakcpp09 2009-12-15 15:58:17
Kiedyś dane mi było usłyszeć jego koncert. Coś pięknego. Jego głos jest niebiański.
Malwina 2009-12-15 14:20:58


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe