Sobota, 23 czerwca 2018r. Albina, Wandy, Zenona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?

Gentleman, który potrafi zaprosić na kawę, prawić komplementy, a jednocześnie wie jak wymienić uszczelkę, potrafi naprawić zepsutą pralkę, jest odpowiedzialny i dojrzały emocjonalnie. Tylko gdzie taki model można znaleźć, o ile w ogóle można? Ula nieźle zarabia, remontuje, kupuje sprzęty, boryka się z kolejnymi ratami, a jej partner stoi z boku i spokojnie się temu przygląda. Do podłączenia pralki, instalacji programu komputerowego, malowania wzywa kolejnych fachowców, bo ciągle słyszy: „Kochanie, ja się na tym nie znam”, „Kochanie, przecież wiesz, że nie miałem z tym styczności”. Nie mówiąc już o tym, że każdą decyzję podejmuje sama, bo on zawsze jest na nie.

Nie przeszkadza mu, że płytki w łazience odpadają, że kran od jakiegoś czasu cieknie, że telewizor pamięta lata PRL-u.

Ulka za każdym razem gdy o tym opowiada jest wściekła, bo już nie może wytrzymać tej jego bierności. Nawet kwiaty kupuje jej wtedy, gdy da mu do zrozumienia, że życzyłaby sobie, żeby od czasu do czasu podarował jej choćby różę.

Wtedy kupuje jej zgodnie z sugestią róże i wydaje się mu, że jest świetnym facetem, bo w końcu pracuje, nie przesiaduje w knajpach, nie obraża jej.

A ona myśli w takich chwilach o swoim dziadku, ojcu- mężczyznach, którzy nie bali się podejmowania decyzji, byli odpowiedzialni i to oni a nie ich żony zajmowali się rzeczami, które należały do nich.

Mężczyźni stali się wygodni. Wolą powiedzieć, że się nie znają na elektronice, mechanice itp. niż wziąć się do roboty. Nie wstydzą się tego, że nie znają się na całej masie rzeczy, że to kobiety podejmują za nich decyzje.

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?
– śpiewała kiedyś Danuta Rinn, a ja dziś także chciałabym o to samo spytać.

Czy są jeszcze tacy mężczyźni, którzy dają kobietom odczuć, że mogą na nich w każdej sytuacji liczyć?

Jak myślicie?

Monika, Czytelniczka Planety Kobiet
fot. image.google.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?
Gentleman, który potrafi zaprosić na kawę, prawić komplementy, a jednocześnie wie jak wymienić uszczelkę, potrafi naprawić zepsutą pralkę, jest odpowiedzialny i dojrzały emocjonalnie. Tylko gdzie taki model można znaleźć, o ile w ogóle można?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

No a Twój,Pikpokowa ?! :)
Pelagia 2009-10-27 15:08:00
Prawdziwy mężczyzna to facet z jajem. Przyjazny, z poczuciem humoru, romantyczny, opiekuńczy, odważny, seksowny, bystry. Gentleman. Szkoda tylko, że tacy są już na wymarciu...
pikpokowa 2009-10-26 23:35:30
Mezczyzna jest tylko czlowiekiem,nie bajkowym Ksieciem,wiec nie musi byc idealny we wszystkim.Przeciez: "Idealny mezczyzna nie pije,nie pali,nie robi zakladow,nie sprzecza sie...i nie istnieje." J.Vacasek
Anonim 2009-10-26 23:30:43
"Prawdziwy mezczyzna" ,czyli jaki ?
Anonim 2009-10-26 22:51:01
Nom...
Pelagia 2009-10-26 21:06:50
Niezłe ciacho na fotce.
Megi34 2009-10-26 19:09:53
Nie ma już prawdziwych mężczyzn.
Ewa 2009-10-26 15:34:04
Są na wymarciu !
Pelagia 2009-10-26 13:18:41


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe